Piła

    Praca -> Elektryk -> Piła - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Piła, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Randstad Polska background

    Posiadasz wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym lub doświadczenie na podobnym stanowisku?

    Chcesz się rozwijać?

    Jeśli odpowiedź brzmi TAK nie czekaj i aplikuj już dziś

    oferujemy

    • pracę w koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • premie produkcyjną jak i premie świąteczne
    • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)
    • szkolenie wprowadzające

    zadania

    • obsługa i naprawa instalacji elektrycznej
    • konserwacja linii produkcyjnej
    • usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • montaż nowych instalacji siłowych, oświetleniowych i sterowniczych
    • montaż nowych urządzeń elektrycznych, dobór zabezpieczeń, podłączanie szaf sterowniczych
    • prace remontowo-konserwacyjne instalacji elektrycznych

    oczekujemy

    • wykształcenia min. średniego zawodowego o kierunku elektrycznym/ elektronicznym/ automatyki
    • minimum 2 letniego doświadczenia
    • uprawnień SEP do 1kV
    • znajomości układów sterowania oraz czytania schematów elektrycznych
    • umiejętności posługiwania się urządzeniami pomiarowymi oraz analizowania przyczyn usterek i zapobieganie im
    • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Randstad

    Praca -> Elektryk -> Piła

    Znalezione w: beBee S2 PL - 6 dni temu

    Randstad Piła, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Posiadasz wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym lub doświadczenie na podobnym stanowisku? · Chcesz się rozwijać? · Jeśli odpowiedź brzmi TAK nie czekaj i aplikuj już dziśoferujemy · pracę w koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych · stabilne zat ...

  • ARDAGH GROUP

    Elektryk

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu

    ARDAGH GROUP Ujście, Polska

    Ardagh Glass Poland sp. z o. o. poszukuje Pracownika na stanowisko · Elektryk · Miejsce pracy: Ujście · Naszym Pracownikom oferujemy: · możliwości rozwoju poprzez udział w skrojonych na miarę szkoleniach oraz programach rozwojowych, · wymianę doświadczeń z zakładami Ardagh na świ ...

  • Trivium Packaging

    Electrician

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    Trivium Packaging Ujście, Polska Employee

    Ardagh Glass Poland sp. z o. o. poszukuje Pracownika na stanowisko · Elektryk · Miejsce pracy: Ujście · Naszym Pracownikom oferujemy: · możliwości rozwoju poprzez udział w skrojonych na miarę szkoleniach oraz programach rozwojowych, · wymianę doświadczeń z zakładami Ardagh na ...