Specjalista Prototypowania Pojazdów - Wrocław, Polska - Zieta Prozessdesign sp. z o.o.

    Zieta Prozessdesign sp. z o.o.
    Zieta Prozessdesign sp. z o.o. Wrocław, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Opis stanowiska:

    Wytwarzanie prototypów części pojazdów i całych pojazdów

    Obróbka metali, blach, profili (spawanie, cięcie, otworowanie, gięcie)

    Obróbka tworzyw sztucznych (szlifowanie, szpachlowanie, lakierowanie, klejenie, obróbka po druku 3D)

    Praca kreatywna przy prototypach

    Wykonywanie prototypów i detali zgodnie z dokumentacją techniczną

    Montaż i podmontaż komponentów pojazdów

    Tworzenie i wykonywanie stelaży, subram, stanowisk testowych i oprzyrządowania potrzebnego do wykonywania prototypów

    Budowanie stanowisk spawalniczych

    Proponowanie i tworzenie nowych rozwiązań w prototypie

    Współpraca z działem projektowym, konfrontacja pomysłów i idei

    Proaktywne działania prowadzące do lepszej organizacji miejsca pracy,

    Zgłaszanie braków i zapotrzebowania prototypowni,

    Nadzór i dbanie o dobry stan warsztatu i wykorzystywanych sprzętów, bieżący serwis wykorzystywanych narzędzi

    Optymalizacja procesów i stanowisk pracy

    Przy dłuższej współpracy i nabraniu doświadczenia – koordynowanie pracy osób zajmujących się budową prototypów

    Wymagania:

    Doświadczenie w budowaniu i prototypowaniu pojazdów

    Kreatywne myślenie nastawione na praktyczne rozwiązywanie problemów prototypowych i wytwórczych

    Bardzo dobra znajomość budowy pojazdów, w tym pojazdów elektrycznych

    Umiejętność spawania MIG/MAG

    Umiejętności modelarskie, obróbki modeli z tworzyw

    Umiejętność spawania TIG mile widziane

    Doświadczenie w lakiernictwie będzie dodatkowym atutem

    Umiejętność obsługi drukarek 3D i przygotowania modeli do druku będzie dodatkowym atutem

    Biegłość w posługiwaniu się narzędzi warsztatowych, zarówno manualnych jak i elektrycznych

    Umiejętność obsługi manualnej frezarki i tokarki będzie dużym atutem

    Umiejętność poszukiwania i wytwarzania niesztampowych i niestandardowych rozwiązań

    Biegłość czytania rysunków technicznych i interpretacji modeli 3D

    Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem (narzędzi do organizacji pracy)

    Umiejętności związane z obsługą programów do projektowania 3D będzie dodatkowym atutem

    Sumienność, dokładność, umiejętność zorganizowania stanowiska pracy,

    Otwartość na naukę i rozwój w nowych dziedzinach,

    Wykształcenie związane z zakresem obowiązków będzie dodatkowym atutem,

    Mile widziana pasja do branży motoryzacyjnej.

    Oferujemy:

    Praca z najnowszymi technologiami,

    Zwinna, eksploracyjna metodyka. Szybkie sprawdzenie w rzeczywistości tworzonych projektów,

    Praca stacjonarna,

    Możliwość dopasowania godzin pracy,

    Dostęp do zaawansowanych maszyn i urządzeń, możliwość nauki,

    Zapewnione narzędzia pracy, programy do zarządzania pracą,

    Zespół wykwalifikowanych specjalistów automotive, konstruktorów, obliczeniowców,

    Komfortowe warunki pracy, parking dla samochodów i rowerów, ładowarka pojazdów EV,

    Wyjazdy branżowe,

    Możliwość wybrania ścieżki rozwoju,

    Umowa o pracę.

  • Zieta Prozessdesign Wrocław, Polska

    Zieta Prozessdesign: FiDU Instytut zajmuje się rozwojem i wdrożeniem technologii ultralekkich, wytrzymałych konstrukcji do przemysłu. Poszukuje Specjalisty prototypowania pojazdów do długoletniego, eksploracyjnego projektu badawczo-rozwojowego z obszaru automotive. · Opis stanowi ...

  • Zieta Prozessdesign sp. z o.o. Wrocław-Psie Pole, Polska W pełnym wymiarze godzin

    · Wymagania:Doświadczenie w budowaniu i prototypowaniu pojazdów · Kreatywne myślenie nastawione na praktyczne rozwiązywanie problemów prototypowych i wytwórczych · Bardzo dobra znajomość budowy pojazdów, w tym pojazdów elektrycznych · Umiejętność spawania MIG/MAG · Umiejętności ...

  • Zieta

    Konstruktor CAD/FEM

    1 dzień temu

    Zieta Wrocław, Polska

    Cześć Szukasz ciekawej pracy w branży automotive, gdzie będziesz mógł realizować swoje pasje i rozwijać swoje umiejętności? To świetnie, bo mamy dla Ciebie propozycję Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem na stanowisku Konstruktora CAD/FEM w naszej firmie we Wrocławiu. · Opis sta ...