Doradca Klienta

    Doradca Klienta - Czeladź, Polska - G8 S.A.

    G8 S.A.
    G8 S.A. Czeladź, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Oferujemy:

    pracę w prestiżowym salonie mody męskiej dla marki segmentu premium,

    krótki proces rekrutacyjny odbywający się online,

    umowę o pracę po pierwszym przepracowanym miesiącu,

    możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

    uczestnictwo w szkoleniach i Akademii Lancerto,

    przyjazną atmosferę pracy w zgranym i profesjonalnym zespole,

    realny wpływ na zmiany w spółce – każda uwaga jest dla nas cenna,

    wynagrodzenie podstawowe na poziomie 5000 zł brutto (wynagrodzenie w wysokości 4550 zł oraz dofinansowanie do posiłków w wysokości 450 zł),

    przejrzysty system premiowy, motywujący do osiągania celów,

    średnie wynagrodzenie naszych Doradców Klienta to 7500 zł brutto,

    Oczekiwania:

    pasja do mody męskiej i zainteresowanie aktualnymi trendami,

    umiejętność komunikacji i budowania pozytywnych relacji z klientami,

    doświadczenie w obszarze sprzedaży – preferowane związane z branżą odzieżową,

    kreatywność w kreowaniu stylizacji i doradztwa w doborze ubrań,

    dyspozycyjność do pracy w systemie 12h – również w weekendy,

    Twoje zadania:

    profesjonalne doradztwo Klientom w doborze mody męskiej,

    aktywna sprzedaż produktów i tworzenie pozytywnego doświadczenia zakupowego,

    dbałość o estetykę i prezentację produktów w salonie,

  • G8 S.A.

    G8 S.A. Czeladź, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Twoje zadania:profesjonalne doradztwo Klientom w doborze mody męskiej, · aktywna sprzedaż produktów i tworzenie pozytywnego doświadczenia zakupowego, · dbałość o estetykę i prezentację produktów w salonie, · Oczekiwania:pasja do mody męskiej i zainteresowanie aktualnymi trendami, ...