Szczecin

    Pracownik biura obsługi kierowców Szczecin - 4Specialist

    4Specialist

    Specjalista do biura obsługi i weryfikacji kierowców w Szczecinie.

    Lokalizacja: Galeria Turzyn, Szczecin

    Zakres obowiązków:

    -Weryfikowanie dokumentów kierowców

    -Aktualizowanie danych kierowców

    -Rejestracja nowych kierowców poprzez dedykowany do tego formularz -Codzienna praca z kierowcami oraz Managerem Regionalnym

    Wymagania:

    -Dyspozycyjność

    -Doświadczenie w pracy z klientem/ pracy biurowej -Łatwość w nawiązywaniu kontaktów -Znajomość języka angielskiego

    Dodatkowe atuty:

    -znajomość obsługi sprzętów Apple

    -chęć rozwoju pod kątem rekrutacji, mile widziane zainteresowanie tematem HR, psychologii, marketingu

    Oferujemy:

    -29zł/ h brutto , umowa zlecenie. (mile widziany status studenta)

    -Premię uznaniowe

    -1⁄2 etatu na początek, później rozwinięcie do pełnego etatu.

    -Praca 10-20 pon-sob. Ustalany jest grafik na cały miesiąc.

    -Realne szanse na rozwój

  • Polska Grupa Dworakowski

    Fakturzystka

    2 dni temu

    Polska Grupa Dworakowski Szczecin, Polska

    Bruno Tassi należy do najstarszych przedsiębiorstw w branży. Od początku współpracujemy z największymi i najbardziej znanymi polskimi zakładami mięsnymi. Nie zapominamy jednak o mniejszych zakładach produkcyjnych, które posiadają często ciekawe i poszukiwane przez klientów produk ...