Rudna Mała

    Grafik komputerowy - Rzeszów, Polska - GREEMI Sp.k.

    GREEMI Sp.k.
    GREEMI Sp.k. Rzeszów, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sztuka / Rozrywka / Wydawnictwo

    Firma GreeMi istnieje od 2005 roku i od samego początku swojego istnienia specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm. Nasz zespół kreuje wizerunek firm i organizacji. Naszymi zaletami są: szybkość działania, elastyczność, znajomość szybko zmieniającego się rynku. Każde zlecenie rozpatrywane jest indywidualnie. Z uwagi na rozwój do biura w Rzeszowie poszukujemy osoby na stanowisko Grafika komputerowego.

    Miejsce pracy: Rzeszów (stacjonarnie)

    Twój zakres obowiązków

    • Opracowywanie projektów graficznych materiałów reklamowych
    • Przygotowywanie materiałów graficznych do druku
    • Kontakt z Klientem

    Nasze wymagania

    • Znajomość i doświadczenie w pracy z programami Adobe Photoshop, Corel poparte portfolio
    • Kreatywność
    • Dbanie o zgodność projektów z wymaganiami briefu
    • Znajomość trendów w designie
    • Poczucie estetyki, precyzyjność i dbałość o szczegóły

    Mile widziane

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość dowolnego środowiska do projektowania grafiki 3d

    To oferujemy

    • Możliwość pracy w rozpoznawalnej agencji reklamowej
    • Różnorodne projekty dla rozpoznawalnych marek
    • Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwoju zawodowego
    • Praca na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja
    • Profesjonalne narzędzia pracy
    • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji projektów z wykorzystaniem bogatego parku maszyn

    Wymagane dokumenty:

    • CV
    • Portfolio

  • GT GROUP TOMASZEK

    Grafik Komputerowy

    1 dzień temu

    GT GROUP TOMASZEK Przeworsk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    W związku z rozwojem w obszarze mediów społecznościowych poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: · Grafik komputerowy · Miejsce pracy: ŁAŃCUT ul. Cetnarskiego 35/37 · Wymagane doświadczenie na stanowisku: min. 2 lata · Twój zakres obowiązków · Zadaniem kandydata będzie tw ...