Magazynier / Operator Wózka Widłowego

    Magazynier – operator wózka widłowego - Piekary Śląskie, Polska - STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

    STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
    STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy Piekary Śląskie, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Transport / Logistyka
    Opis
    Opis stanowiska:

    Praca w magazynie (również mroźniczym) przy regałach wysokiego składowania,

    Obsługa wózków widłowych bocznych.

    Wymagania:

    Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym,

    Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w porze nocnej),

    Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych.

    Oferujemy:

    Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

    Atrakcyjne wynagrodzenie,

    System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,

    Program poleceń pracowniczych,

    Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

    Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • STOKSON SPÓŁKA JAWNA HENRYK STOKŁOSA I WSPÓLNICY Piekary Slaskie, Polska

    STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europi ...

  • STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy Piekary Śląskie, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym, · Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w porze nocnej), · Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych. · Opis stanowiska:Praca w magazynie (również mroźniczym) przy regałach ...