Kierownik Projektu
Toruń

    Kierownik Projektu - Torun, Polska - HAFNER Sp. z o.o.

    HAFNER Sp. z o.o.
    HAFNER Sp. z o.o. Torun, Polska

    3 dni temu

    HAFNER jest częścią grupy Rubix, europejskiego lidera zatrudniającego ponad 9 000 osób w 22 krajach Europy. Codziennie dostarczamy tysiącom naszych klientów najlepsze rozwiązania i produkty wszystkich wiodących światowych producentów.

    HAFNER zajmuje się kompleksową obsługą Klientów w zakresie produkcji, dostaw i serwisu elementów pneumatyki siłowej i sterującej oraz usługami związanymi z utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych.

    Istotnym elementem działalności firmy jest produkcja siłowników pneumatycznych, standardowych i specjalnych oraz innych nietypowych elementów pneumatyki. W ofercie znajduje się również gama nowoczesnych sprężarek śrubowych, projektowanie i montaż specjalistycznych instalacji sprężonego powietrza.

    Zakres obowiązków

    • Zdefiniowanie zakresu projektu oraz kosztorysu
    • Przygotowanie planu realizacji i harmonogramu projektu.
    • Monitorowanie kluczowych parametrów projektu
    • Wprowadzanie działań pozwalających na maksymalizację marży projektu.
    • Planowanie i określenie zasobów potrzebnych do realizacji projektu.
    • Opracowanie analizy ryzyka, oraz ich monitorowanie.
    • Zarządzanie zmianami w projekcie i analiza ich wpływu na przebieg projektu.
    • Opracowanie i wdrażanie planu naprawczego.
    • Negocjowanie umów.
    • Utrzymywanie komunikacji z interesariuszami projektu.
    • Opracowanie i wdrażanie planu komunikacji.
    • Cykliczne raportowanie oraz prezentowanie bieżącego stanu projektu.
    • Uruchomienie i zamknięcie projektu
    • Zarządzanie projektem w całym cyklu jego trwania.

    Nasze wymagania

    • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, mechanika, automatyka)
    • Doświadczenie przy realizacji projektów technicznych w przemyśle (powyżej 4 lat)
    • Otwartość na wyzwania, kreatywność
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Orientacja na cel i odpowiedzialność za realizację zadania
    • Wysoka komunikatywność i kultura osobista
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość pakietu Office
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    Naszym pracownikom umożliwiamy

    • Pracę w nowoczesnej organizacji, stale podnosząc kwalifikacje zespołu
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
    • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
    • Możliwość uczestnictwa w programie dodatkowego ubezpieczenia opieki medycznej, karty sportowej

    Benefity

    • finansowanie nauki języków
    • finansowanie szkoleń i kursów
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie

  • APATOR SA

    5 dni temu

    APATOR SA Ostaszewo C, Łysomice, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Twój zakres obowiązków: · Planowanie i realizacja projektów zgodnie z procedurami firmy · Utrzymywanie komunikacji z innymi działami potrzebnymi do prowadzenia projektów · Zarządzanie wewnętrznymi i zewnętrznymi zespołami biorącymi udział w projektach · Zarządzanie budżetem, zmia ...

  • Great Call Sp. z o.o. S.K.A Inowrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Kierownik Sprzedaży Call Center · Cały etat | umowa o pracę | lokalizacja: Inowrocław · Treść ogłoszenia: · Zakres obowiązków: · Zarządzanie i koordynacja pracą zespołu call center; · Odpowiedzialność za motywację, organizację i rozwój zespołu; · Kontrola i nadzorowanie wyników ...