Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych - Gdańsk, Polska - KONE

    KONE
    KONE Gdańsk, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, przygotowanie do egzaminu na Konserwatora Urządzeń Dźwigowych;
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych;
  • Możliwość pracy z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami w tym serwis 24/7;
  • Kwartalny system premiowy; premię świąteczną;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Finansowanie egzaminów SEP i UDT (kat. I i II);
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • kafeteryjny system benefitów karta MyBenefit (włączając Multisport);
  • prorgam wsparcia pracowników
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pomocnik konserwatora pracuje obok doświadczonego Konserwatora i nabywa wiedzy i umiejętności wymaganych w zawodzie;
  • Oczekujemy gotowości i chęci nauki, oraz przygotowania do egzaminów uprawniających do samodzielnej pracy
  • OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Zdania uprawnień SEP do 1 kV przed rozpoczęciem pracy;
  • Wykształcenia min średniego techniczno-elektronicznego, elektrycznego lub mechanicznego;
  • Chęci do rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych
  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;