Bydgoszcz

    Pracownik Magazynu Logistycznego - Bydgoszcz, Polska - Schenker Sp. z o.o.

    Schenker Sp. z o.o.
    Schenker Sp. z o.o. Bydgoszcz, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    Schenker Sp. z o.o. background
    Opis

    Stellenbeschreibung

    POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRA:
  • Posiada doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Stara się w pracy
  • Podejmuje wyzwania
  • Wykazuje się inicjatywą
  • Jest zaangażowana
  • Jest gotowa do wzmożonego wysiłku, jeżeli jest taka potrzeba
  • Dba o atmosferę
  • Posiada szczerość intencji
  • Współpracuje
  • MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • NA CZYM POLEGA PRACA W DB SCHENKER:
  • Na wykonywaniu wszystkich powierzonych zadań w magazynie z zaangażowaniem oraz dbałością o jakość
  • Na bezpieczeństwie Twoim i innych
  • Szacunku wobec członków zespołu i klienta
  • Zaangażowaniu
  • Satysfakcji dowożonej do klienta, firmy i siebie
  • Uczciwości
  • DODATKOWO MOŻESZ LICZYĆ NA:
  • Inwestycję w swój rozwój
  • Dofinansowanie karty dla sportowca
  • Dofinansowanie opieki medycznej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bony świąteczne
  • Dofinansowanie do wakacji/kolonii
  • Miejsce pracy: ul. Dachtery 3, 85-820, Bydgoszcz
    UWAGA: w formularzu aplikacyjnym wybierz rekrutację: (BYDGOSZCZ) Pracownik Magazynu Logistycznego - Operator Wózka Widłowego

    Deine Bewerbung

    Jetzt ganz einfach online den Bewerbungsprozess starten.

    Standorte

    An diesen Standorten findest du die angebotenen Stellen.

    Daten werden geladen ...

    Einen Augenblick bitte ...

    Es dauert dir zu lange?

    Verkürze die Ladezeit, indem du Suchbegriffe oder Filter hinzufügst.

    Tut uns leid. Die Datenmenge ist zu groß.

    Grenze Deine Suche ein und beschleunige die Ladezeit.

    Über uns

    CO MOŻEMY TOBIE ZAOFEROWAĆ:Konkurencyjne wynagrodzenie (+ 12% premii miesięcznej), którego poziom będzie zależał od Ciebie (im więcej potrafisz, tym więcej zarabiasz)Pracę od poniedziałku do piątku, tylko zmiany dzienneBezpieczeństwo zatrudnienia oraz stabilne warunki pracyWysokie standardy BHPKomplet narzędzi niezbędnych do pracy (odzież, nowa flota wózków, nowoczesne, czyste, o bardzo wysokim standardzie pomieszczenie socjalne)Szacunek i uczciwośćBrak korporacyjnej presjiMożliwość realnego rozwoju w strukturach firmyDłuższa niż ustawowo przerwa w pracyPoznanie obsługi najbardziej popularnego systemu obsługującego procesy magazynowe (SAP)

    Bewerben ganz einfach

    Profil erstellen

    Angaben machen und jobspezifische Fragen beantworten

    Lebenslauf und Anhänge hochladen

    Daten prüfen und Bewerbung absenden

    Hinweise