Assistant to General Manager - Warsaw, Polska - Sephora

    Sephora
    Sephora Warsaw, Polska

    2 tygodnie temu

    W Sephora inspirujemy naszych klientów, rozwijamy nasze zespoły i wspólnie stajemy się lepsi. Tworzymy środowisko, w którym docenia się ludzi i celebruje różnice. Każdego dnia nasza społeczność na całym świecie zmienia to, jak postrzegamy piękno, wzmacniając indywidualność w każdym z nas.

    Łączy nas wspólny cel - wyobrażenie sobie świata piękna na nowo.

    Oferta:

    Twój zakres obowiązków

    • Bieżące wsparcie Dyrektor Generalnej w codziennej pracy poprzez planowanie i organizację kalendarza spotkań, organizację podróży służbowych, realizację zleconych zadań
    • Współpraca z innymi członkami Zarządu oraz centralą firmy we Francji, w tym organizacja wizyt gości zagranicznych
    • Zapewnienie właściwego przepływu informacji pomiędzy Dyrektor Generalną, Zarządem a Pracownikami
    • Przygotowywanie prezentacji, tłumaczeń, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
    • Zarządzanie flotą samochodów służbowych kadry managerskiej
    • Pełnienie funkcji office managera centrali w Warszawie i koordynacja pracy recepcji (2 osoby w Zespole)
    • Kontakt z dostawcami usług biurowych i nadzór nad ich jakością
    • Koordynacja wybranych benefitów dla pracowników
    • Organizacja imprez firmowych

    Nasze wymagania

    • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Wysoka kultura osobista i biznesowa
    • Umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu
    • Świetna organizacja czasu pracy i fokus na detale
    • Autonomia w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole, w szybko zmieniających się realiach
    • Kreatywność, "lekkie pióro" oraz proaktywna postawa
    • Mile widziane zainteresowanie światem piękna i branżą beauty
    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Czynne prawo jazdy kat B.
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

    To oferujemy

    • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie z branży beauty, lidera na polskim rynku
    • Zdobycie doświadczenia od ekspertów i pasjonatów branży
    • Otwartą komunikację i możliwość współpracy międzynarodowej (szczególnie na linii Polska – Czechy, Polska – Francja)
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o rozpoznawalnej marce na rynku
    • Bogaty pakiet świadczeń benefitowych dostępnych w systemie kafeteryjnym

    W Sephora zaskoczą Cię:

    • Ludzie. Będziesz otoczony przez najbardziej utalentowanych liderów i zespoły – praca z nimi to powód do dumy.
    • Nauka. Inwestujemy w szkolenia i rozwój naszych zespołów, z którymi możesz rozwijać się i budować swoje umiejętności dzięki indywidualnym planom kariery.
    • Kultura. Jako marka należąca do grupy LVMH, nasz wpływ ma zasięg globalny a innowacja jest w naszym DNA. Razem jest nas osób, jesteśmy na 35 rynkach i w 3 000 sklepach. Łączy nas wspólny cel – na nowo wyobrazić sobie świat piękna.

    Możesz uwolnić swoją kreatywność, uczyć się i ewoluować. Możesz być sobą, ponieważ jesteś tym, co nas wyróżnia.

    To jest przyszłość piękna.

    Wyobraź sobie swoją przyszłość w Sephora.

    Sephora jest dumna z tego, że jest miejscem pracy zapewniającym równe szanse dla wszystkich. Nie dyskryminujemy w rekrutacji, zatrudnianiu, szkoleniu, awansach ani innych praktykach związanych z zatrudnieniem. Doceniamy różnorodność i zobowiązujemy się do tworzenia i wspierania środowiska inkluzywnego dla wszystkich pracowników.