pakowacz na produkcji - Wrocław, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background
    Opis

    Mamy dla Ciebie super pracę i zarobki do 5250 zł brutto

    z darmowym dojazdem pracowniczym

    do pakowania gotowych produktów przy linii produkcyjnej

    Lokalizacja: Wrocław - ul. Kwiatkowskiego

    Dowieziemy Cię do pracy z Centrum Wrocławia, Powstańców / Hallera

    oferujemy

    • umowę o pracę tymczasową (możliwość bezpośredniego zatrudnienia)
    • wynagrodzenie do 5250 zł brutto
    • możliwy rozwój zawodowy oraz praca w przyjaznej atmosferze
    • bogaty pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)
    • pracę 8h na 3-zmiany lub 4-brygady
    • pracę od zaraz

    zadania

    • pakowanie produktu gotowego
    • obsługa prostej linii produkcyjnej

    oczekujemy

    • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
    • chęci do pracy w systemie zmianowym (3-zmiany lub 4-brygady)
    • chęci wyrobienia książeczki sanepidu

    Aplikuj szybko bez CV lub wyślij SMS o treści PAKOWACZ
    Mam na imię Małgosia, pracuję pon-pt (9-17)

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia