Gdańsk

    Mechanik samochodowy/mechatronik - Gdańsk, Polska - Trenkwalder Polska

    Trenkwalder Polska
    Trenkwalder Polska Gdańsk, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu

    Trenkwalder Polska background

    Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącego europejskiego producenta pojazdów użytkowych, poszukujemy osób na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • naprawa i serwisowanie pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych) zgodnie ze specyfikacjami producenta,
    • diagnozowanie i usuwanie usterek technicznych i źródeł błędów,
    • przeprowadzanie inspekcji i kontroli bezpieczeństwa,
    • montaż i demontaż podzespołów pojazdu,
    • dokumentowanie przeprowadzonych napraw.

    Wymagamy:

    • wykształcenie jako mechanik samochodowy/mechatronik/mechatronik samochodowy,
    • kilkuletnie doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy,
    • wysoki poziom zaangażowania i samodzielności w pracy,
    • posiadanie prawa jazdy minimum kat. B.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę tymczasową,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (rozpoczynające się od stawki zł brutto/mies.),
    • pracę w systemie jednozmianowym,
    • pakiet benefitów: pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
    • rozwojowe stanowisko pracy,
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy i solidne wdrożenie.

    Miejsce pracy: Gdańsk.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Poczta Polska Spółka Akcyjna

    mechanik - diagnosta samochodowy

    Poczta Polska Spółka Akcyjna Pruszcz Gdański, Polska

    Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, ul. Handlowa 4 · Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 · Twoje zadania: · prowadzenie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, · wykonywanie badań technicznych pojazdów zgodnie z obowiązują ...

  • Riwal

    Mobilny mechanik maszyn budowlanych

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    Riwal Cieplewo, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Na czym polega praca: · Diagnoza awarii i usuwanie usterek. · Przeprowadzanie przeglądu technicznego maszyn przed, w trakcie i po wynajmie. · Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych w siedzibie Klienta (praca wyjazdowa w terenie) · Praca z system informatycznym wspiera ...