Sokołów Podlaski

    Ślusarz -obsługa palnika acetylowo - tlenowego - Sokołów Podlaski, Polska - Polimex Mostostal S.A.

    Polimex Mostostal S.A.
    Polimex Mostostal S.A. Sokołów Podlaski, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Twój zakres obowiązków:

    • prace związane z opalaniem (palnik acet - tlenowy),
    • obróbka stali po operacji cynkowania,
    • obsługa elektronarzędzi.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe,
    • uprawnienia na obsługę palnika acetylenowo - tlenowego,
    • znajomość przyrządów pomiarowych ( miarka, suwmiarka).

    To oferujemy:

    • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
    • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
    • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
    • dofinansowywanie studiów, szkoleń i uprawnień,
    • pakiet benefitów (tj. ubezpieczenie na życie, ZFŚS).

    Jeśli jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku przyślij nam swoje CV na adres:

    lub zgłoś się do działu Kadr w siedzibie Spółki – Sokołów Podlaski, ul. Oleksiaka Wichury 2.

    Zapraszamy do współpracy