Kosztorysant z zakresu robót sanitarnych - Tychy, Polska - AB INDUSTRY S.A.

    AB INDUSTRY S.A.
    AB INDUSTRY S.A. Tychy, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Inżynieria / Architektura
    Opis
    Opis stanowiska

    Sporządzanie przedmiarów, obmiarów i kosztorysów, w tym zamiennych, powykonawczych, do przetargów,

    Sporządzania ofert i ich aktualizacja,

    Sporządzanie optymalizacji kosztowych realizacji inwestycji,

    Kompletowanie dokumentów niezbędnych do przygotowania ofert, zatwierdzeń materiałów itp.,

    Analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności,

    Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców, aktywne nadzorowanie i weryfikacja spływających ofert,

    Współpraca z działem handlowym, zakupów oraz projektowym w firmie.

    Wymagania

    Wykształcenie wyższe na kierunku Inżynieria Środowiska lub pokrewnym,

    Znajomość rozwiązań technicznych i materiałowych w branży instalacyjnej,

    Znajomość rozwiązań technicznych i materiałowych w branży technologicznej (stacje uzdatnia wody, oczyszczalnie ścieków przemysł chemiczny/petrochemiczny, instalacje utilities w zakładach produkcyjnych),

    Znajomość technologii robót,

    Umiejętność czytania dokumentacji i jej analizy,

    Znajomość obsługi programów do kosztorysowania w szczególności Norma Pro,

    Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (ewentualna znajomość programów AutoCad),

    Umiejętność pracy w zespole,

    Prawo jazdy kat. B.

    Dodatkowymi atutami będą:

    Znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy

    Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

    Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,

    Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

    Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,

    Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,

    Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

    Dofinansowanie do szkoleń i studiów.

  • AB INDUSTRY S.A. Tychy, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wykształcenie wyższe na kierunku Inżynieria Środowiska lub pokrewnym, · Znajomość rozwiązań technicznych i materiałowych w branży instalacyjnej, · Znajomość rozwiązań technicznych i materiałowych w branży technologicznej (stacje uzdatnia wody, oczyszczalnie ścieków przemysł chemi ...

    Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych i pracy w delegacji, · Wykształcenie wyższe techniczne, · Zaangażowanie i dobra organizacja pracy, · Znajomość oprogramowania MS Office, CAD, · Motywacja i proaktywne nastawienie, · Umiejętność pracy zespołowej w profesjonalnej grupie inżynie ...