Redaktor Redaktorka SEO Medonet - Al. Racławickie , Lublin, Polska - Ringier Axel Springer Polska

    Ringier Axel Springer Polska
    Ringier Axel Springer Polska Al. Racławickie , Lublin, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 3 dni temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations
    Opis

    Zakres obowiązków:

    znajomość zasad SEO i praktycznego stosowania ich w tekstach

    sprawne posługiwanie się językiem polskim i lekkie pióro

    umiejętność researchu i wyszukiwania ciekawych tematów

    min. dobra znajomość języka angielskiego

    kreatywność i pomysłowość

    umiejętność pracy zespołowe

    Mile widziane:

    doświadczenie w tworzeniu treści pod Google Discover

    doświadczenie w pracy w mediach online

    doświadczenie w tworzeniu treści o tematyce zdrowia/medycyny i pokrewnych

    Nasze wymagania:

    redagowanie treści o tematyce zdrowia, medycyny, zdrowego stylu życia

    research i wyszukiwanie tematów

    dobór zdjęć i tytułów

    optymalizacja treści pod kątem SEO

    bieżące prace redakcyjne

    Oferujemy:

    umowę o pracę

    kafeterię benefitową NAIS

    kartę multisport i wyzwania sportowe

    ubezpieczenie na życie dla ciebie i rodziny

    prywatną opiekę medyczną

    legendarne imprez

    wsparcie psychologiczne i program well-being

    szeroką ofertę szkoleń

    kulturę doceniania – People Awards i codzienne kudosy

    pracę w modelu hybrydowym (praca z biura 2 dni w tygodniu)