Iłowa

    Process Data Analyst - Iłowa, Polska - Hermes Fulfilment Sp. z o.o.

    Hermes Fulfilment Sp. z o.o.
    Hermes Fulfilment Sp. z o.o. Iłowa, Polska

    3 dni temu

    Hermes Fulfilment jest częścią Grupy Hermes, która należy do Grupy Otto. Jest centralnym dostawcą usług dla całej struktury w zakresie zarządzania magazynem, obsługi zwrotów i logistyki. Rocznie wysyła około 1 miliona paczek, zawierających łącznie 300 milionów produktów. Grupa Otto jest międzynarodowym konglomeratem, działającym m.in. w sektorze handlu detalicznego, finansów, ubezpieczeń, przesyłek międzynarodowych, logistyki. Grupa Otto generuje rocznie 16 mld euro przychodu, zatrudnia pracowników i realizuje 60 mln zamówień rocznie, jest obecna w 30 krajach. Założona w 1949 roku, Otto należy do największych firm rodzinnych w Europie.

    Twój zakres obowiązków

    • Modelowanie, rozwój i doskonalenie rozwiązań opartych na Power BI oraz walidacja
      rozwiązań (Dashboard),
    • Zbieranie i dostarczanie wszystkich istotnych danych do mapowania modelu
      biznesowego na bazie Power BI,
    • Określanie wymagań analitycznych wewnętrznych interesariuszy i opracowywanie
      praktycznych propozycji rozwiązań z partnerami biznesowymi z zakresu analityki i
      globalnym zespołem specjalistów BI,
    • Inicjowanie i zapewnianie realizacji projektów BI we współpracy z działami
      specjalistycznymi i IT
    • Opracowywanie pomysłów na dalszy rozwój i udoskonalanie narzędzi BI w oparciu o
      wymagania biznesowe,
    • Poszerzanie umiejętności i dzielenie wiedzą podczas szkoleń i coachingów dla nowych i
      zaawansowanych użytkowników i analityków BI.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe,
    • Doświadczenie zawodowe w obszarze analiz/BI,
    • Wiedza i praktyczne doświadczenie projektowe/wdrożeniowe,
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w środowisku BI,
    • Zorientowanie na proces i analityczne myślenie,
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i interesariuszami,
    • Orientacja na klienta i usługi,
    • Niezależny, zorganizowany i samodzielny sposób pracy,
    • Asertywność i silne umiejętności komunikacyjne,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
      (B1/B2),
    • Znajomość Power BI, MS Office.

    To oferujemy

    • Możliwość uczestniczenia w projekcie typu greenfile,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Gwarancję stabilnej pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego m.in poprzez szkolenia,
    • Pracę w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę w pracy.

    Jesteś zainteresowana/y? Wyślij swoje CV przez formularz i dołącz do naszego zespołu :)