Rzeszów

    Fakturzystka - Rzeszow, Polska - Polska Grupa Dworakowski

    Polska Grupa Dworakowski
    Polska Grupa Dworakowski Rzeszow, Polska

    4 dni temu

    Bruno Tassi należy do najstarszych przedsiębiorstw w branży. Od początku współpracujemy z największymi i najbardziej znanymi polskimi zakładami mięsnymi. Nie zapominamy jednak o mniejszych zakładach produkcyjnych, które posiadają często ciekawe i poszukiwane przez klientów produkty. Atutem Bruno Tassi jest sprawdzony, wypracowywany latami model dystrybucji, który pozwala na fachową obsługę naszych klientów. Klienci są dla nas najważniejsi i to właśnie ich potrzebom podporządkowane są nasze działania.

    Szukamy fakturzystki do naszego biura znajdującego się przy ul. Trembeckiego 8 w Rzeszowie.

    Zakres obowiązków:

    • wystawianie faktur,
    • prowadzenie kasy - rozliczanie kierowców i przyjmowanie gotówki od klientów,
    • przyjmowanie zamówień od klientów i wprowadzanie do systemu,
    • kontrola obiegu dokumentacji handlowej,
    • praca zmianowa, również w nocy.
    • wypisywanie dokumentów sprzedażowych, kontrola dokumentów, przyjmowanie zamówień od klientów i przenoszenie ich do systemu, obsługa kasowa klienta

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie średnie kierunkowe (rachunkowość, finanse),
    • praktyczna znajomość programu Comarch ERP-XL - warunek konieczny,
    • gotowość pracy na 3 zmiany - również w nocy,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
    • książeczka sanepidu lub chęć jej wyrobienia - pokrywamy koszty,
    • wysoka motywacja do pracy.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju,
    • pracę z zgranym zespole,
    • kartę Multisport, ubezpieczenie na życie,
    • zniżki na zakupy pracownicze.

    Prosimy o wypełnienie formularza i załączenie cv.