Kierownik Sklepu

    Kierownik Sklepu - Jastrzębie-Zdrój, Polska - Super ZOO Sp. z o.o.

    Super ZOO Sp. z o.o.
    Super ZOO Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis

    Zadania:

    bezpośredni wpływ na budowanie zespołu

    zarządzanie zespołem i motywowanie do realizacji założonych celów

    rekrutacja i rozwój członków swojego zespołu

    analiza danych, kontrola kosztów sklepu

    wdrażanie i egzekucja działań sprzedażowych

    planowanie czasu pracy zespołu

    wykonywanie inwentaryzacji sklepu

    odpowiedzialność za przestrzeganie standardów Marki

    wsparcie kierownika regionalnego

    Wymagania:

    doświadczenie w zarządzaniu zespołem minimum 5 osób, niekoniecznie w branży retail

    świadomość biznesowa i doświadczenie pracy ze wskaźnikami

    wysoka koncentracja na realizacji postawionych celów

    umiejętność analizowania danych i wyciągania trafnych wniosków

    bardzo dobra organizacja pracy własnej

    pozytywne nastawienie do pracy ze standardami Marki

    komunikatywność i praca w obsłudze Klienta

    chęć do poszerzania wiedzy z zakresu obsługi klienta w nowoczesnym kanale detalicznym

    otwartość do podejmowania wyzwań i gotowość na zmiany

    wysokie poczucie estetyki, dokładność i dbałość o szczegóły

    Oferujemy:

    stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach

    atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników Twojego sklepu

    szkolenie, które wprowadzi Cię w świat KAKADU

    przestrzeń do realnego wpływu na rozwój Sieci

    ambitne wyzwania i rozwój zawodowy

    przyjazną atmosferę i wsparcie Zespołu

  • Super ZOO Sp. z o.o.

    Super ZOO Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania: · doświadczenie w zarządzaniu zespołem minimum 5 osób, niekoniecznie w branży retail · świadomość biznesowa i doświadczenie pracy ze wskaźnikami · wysoka koncentracja na realizacji postawionych celów · umiejętność analizowania danych i wyciągania trafnych wniosków · ba ...