Kierownik ds. BHP - Banino, Polska - Unilever

    Unilever
    Unilever Banino, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Fabryka Unilever w Baninie ńska powstała ponad 30 lat temu z pasji do lodów, którą chcemy kontynuować przy pomocy najnowszych technologii oraz zaangażowania pracowników.

    Algida w Baninie jest jedną z największych fabryk lodów premium: Magnum, Carte D'or i Twister. Jesteśmy dumni ze swoich najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości pośród konkurencji na rynku.

    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny_na za zarządzanie pracą działu BHP mającymi na celu współpracę ze wszystkimi obszarami fabryki, w celu zapewnienia bezpiecznej pracy pracowników zespołu, zgodności z obowiązującymi procedurami oraz zgodności ze standardami world class manufacturing. Podlegać Ci będzie niewielki zespół BHP.

    Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie właściwego przeprowadzanie wejściowego audytu stanu BHP
  • Efektywna koordynacja i zarządzanie codzienną pracą działu BHP
  • Ustalenie rocznego planu bezpieczeństwa fabryki
  • Współpraca z wykonawcami projektów inwestycyjnych i zewnętrznych serwisów BHP
  • Współtworzenie i nadzorowanie bezpiecznych warunków pracy dla wszystkich pracowników w zakładzie
  • Tworzenie i doskonalenie systemu Zarządzania Bezpieczeństwem w fabryce
  • Tworzenie oceny ryzyka zawodowego
  • Bieżące raportowanie wyników z zakresu BHP zgodnie z wymaganiami prawa oraz firmy
  • Tworzenie i realizacja polityki BHP w organizacji, budowanie i rozwijanie kultury bezpieczeństwa pracy w firmie, podnoszenie świadomości pracowników w obszarze BHP i ppoż.,
  • Wspieranie pracowników, liderów i Zarządu w kreowaniu bezpiecznych warunków pracy
  • Nasze wymagania:

  • Wykształcenie – wyższe studia techniczne oraz państwowy certyfikat bezpieczeństwa (studia podyplomowe)
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym lub liderskim związanym bezpośrednio z zagadnieniami BHP (środowisko produkcyjne)
  • Dobra znajomość prawa polskiego oraz EU z obszaru BHP i wymagań prawnych z zakresu BHP
  • Podstawy prawa pracy oraz przepisów BHP
  • Umiejętności w zakresie zarządzania obszarem bezpieczeństwa pracy w dużych organizacjach
  • Zdolność komunikacji oraz silnie rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętności organizacji pracy własnej jak i pracy w zespole
  • Energia i własna inicjatywa w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie z obszarem zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego
  • To oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Elastyczny czas pracy
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości
  • Możliwości współpracy oraz wymiany wiedzy i doświadczeń z ekspertami w dziedzinie w Polsce oraz w Europie
  • Bezpośredni wpływ na tworzenie bezpiecznych warunków pracy
  • Bogatą ofertę benefitów z których skorzystasz Ty i Twoi bliscy
  • DOŁACZ DO NASZEGO ZESPOŁU EKSPERTÓW OD PYSZNOŚCI

    Chcesz poznać więcej informacji na temat naszej fabryki? Zajrzyj na naszą stronę