Młodszy specjalista ds wdrożeń systemów ERP CRM Workflow Low Code No Code - ul. Bogusława Parczewskiego , Katowice, Polska - KOTRAK S.A.

    KOTRAK S.A.
    KOTRAK S.A. ul. Bogusława Parczewskiego , Katowice, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Młodszy specjalista ds. wdrożeń systemów ERP, CRM, Workflow (Low Code, No Code)

    Katowice

    Zakres obowiązków:

    • Analiza potrzeb - spotkania w siedzibie Klienta, opisywanie i dokumentowanie wymagań.
    • Konfiguracja i dostosowywanie systemów ERP, CRM, Workflow wg zdefiniowanych wymagań biznesowych klientów.
    • Szkolenie użytkowników i personelu klienta w zakresie korzystania z nowego systemu.
    • Rozwiązywanie problemów i wsparcie techniczne dla klientów.
    • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej i bazy wiedzy o projekcie.
    • Współpraca z zespołem deweloperów i Kierownikiem Projektu.

    Podstawowe wymagania:

    • Wykształcenie techniczne (informatyka, matematyka lub podobne).
    • Umiejętność pracy z klientem, zarówno podczas analizy wymagań, jak i szkolenia użytkowników.
    • Umiejętność analizy danych, identyfikacji problemów i ich rozwiązywania.
    • Umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole wieloosobowym.
    • Prawo jazdy.
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Mile widziane:

    • Certyfikaty branżowe
    • Znajomość języków programowania.
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania projektami.
    • Znajomość relacyjnych baz danych.
    • Znajomość systemów klasy ERP, CRM, Workflow, platform Low Code, No Code