Lubin

    Starszy specjalista ds. technicznych na powierzchni - Lubin, Polska - KGHM Polska Miedź S.A.

    KGHM Polska Miedź S.A.
    Opis

    Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie założeń techniczno - ekonomicznych zlecanych prac, nadzór nad realizacją robót w zakresie ich zgodności z projektami, przepisami Ustawy - Prawo Budowlane i/lub Ustawy - Prawo geologiczne i górnicze,
  • reprezentowanie inwestora przed organami administracji państwowej ( m, in. OUG, PIP, PSP itp. )
  • przygotowywanie dokumentacji w celu odbioru obiektów budowlanych, udział w komisjach odbiorowych oraz komisjach realizujących przeglądy obiektów budowlanych
  • udział w postępowaniach przetargowych mających na celu wybór wykonawcy robót zgodnie z obowiązującymi w KGHM PM S.A. procedurami,
  • rozliczanie robót remontowych w dedykowanych systemach KGHM ( SZU, SAP )
  • wprowadzanie zmian w projektach remontowych, zgodnie z obowiązującą metodyką zarządzania projektami,
  • opracowywanie i weryfikowanie zadań planów remontowych w zakresie robót budowlanych branży instalacyjnej oddziału w poszczególnych latach,
  • korespondencja z kontrahentami,
  • współpraca z komórkami merytorycznymi O/ZG Polkowice - Sieroszowice i KGHM w zakresie prowadzenia przetargów i realizacji robót remontowych,
  • Nasze wymagania:
  • posiadanie tytułu zawodowego magistra inżyniera lub inżyniera, nadanego po ukończeniu studiów lub posiadanie kwalifikacji w zawodach dających przygotowanie do pracy w zakresie budownictwa, określonych w klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego w grupie " technicy i inny średni personel "
  • uprawnienia budowlane do prowadzenia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności określonej w przepisach Prawa Budowlanego tj. posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • 3 letni staż pracy w wykonawstwie budowlanym,
  • biegła znajomość programów pakietu MS Office
  • Mile widziane:
  • uzyskanie kwalifikacji ( uprawnień ) na stanowisko w dozorze ruchu w specjalności budowlanej w podziemnych zakładach górniczych wydobywających rudy metali oraz podziemnych zakładach górniczych wydobywających kopaliny inne niż węgiel kamienny i rudy metali po 6-cio miesięcznym zatrudnieniu w kopalni,
  • znajomość aplikacji branżowych: Norma, AutoCad,
  • znajomość metodyki zarządzania projektami
  • umiejętność harmonogramowania robót
  • odpowiedzialność, sumienność i konsekwencja w działaniu, umiejętność działania pod presją czasu, dyspozycyjność