Operator Linii Produkcyjnej

    Operator linii produkcyjnej - Piekary Śląskie, Polska - STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

    STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
    STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy Piekary Śląskie, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Opis stanowiska:

    Obsługa linii produkcyjnej,

    Nadzorowanie linii produkcyjnej oraz wstępna kontrola wizualna produktu,

    Współpraca z działem utrzymania ruchu oraz działem jakości,

    Praca w systemie zmianowym (również zmiana nocna).

    Wymagania:

    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

    Odpowiedzialność i zaangażowanie,

    Gotowość do nawiązania dłuższej współpracy.

    Oferujemy:

    Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

    System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,

    Program poleceń pracowniczych,

    Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

    Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

    Operator linii produkcyjnej

    STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy Piekary Śląskie, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, · Odpowiedzialność i zaangażowanie, · Gotowość do nawiązania dłuższej współpracy. · Opis stanowiska:Obsługa linii produkcyjnej, · Nadzorowanie linii produkcyjnej oraz wstępna kontrola wizualna produktu, · Współpraca z działe ...

  • Smart-HR

    Pracownik Produkcyjny

    Smart-HR Piekary Slaskie, Polska

    SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. · Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, mającej stabilną pozycję rynkową, ...