Przedstawiciel Handlowy w branży modowej - Konstantynów Łódzki, Polska - Praca Sp. z o.o.

    Praca Sp. z o.o.
    Praca Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Zakres obowiązków:

    Zdobycie nowych klientów w modzie,

    Pielęgnacja dobrej relacji z nimi,

    Sprzedaż i promocja naszych produktów modowych,

    Przygotowywanie ofert i negocjowanie umów,

    Realizacja celów sprzedażowych,

    Raportowanie i analiza sprzedaży,

    Śledzenie trendów i nowości w modzie,

    Udział w branżowych wydarzeniach,

    Negocjacje z partnerami,

    Opracowywanie i stosowanie strategii sprzedaży.

    Wymagania:

    Doświadczenie w sprzedaży mody, mile widziane na stanowisku handlowym,

    Wiedza o trendach mody,

    Umiejętności negocjacyjne i budowa relacji,

    Efektywna komunikacja i prezentacja produktów,

    Dobra organizacja pracy,

    Kompetencje komunikacyjne,

    Samodzielność i determinacja w osiąganiu celów,

    Gotowość do podróży i elastyczność czasowa,

    Pozytywne nastawienie i skupienie na kliencie.

    Pracodawca oferuje:

    Umowę o pracę,

    Prywatna opieka medyczna,

    Ubezpieczenie na życie.

  • Praca Sp. z o.o.

    Fotograf produktowy

    Zakres obowiązków: · Robienie zdjęć odzieży i akcesoriów, · Dostosowywanie ustawień aparatu do warunków, · Obróbka zdjęć: poprawa kolorów, retusz, wycinanie na białe tło, · Współpraca z modelami, wybór kadrów i perspektyw do zdjęć akcesoriów, · Organizowanie zdjęć w systemie, · K ...