Młodszy Magazynier - Warsaw, Polska - Benett PEOPLE Sp. z o.o.

    Benett PEOPLE Sp. z o.o.

    Obecnie dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Młodszy Magazynier

    Miejsce pracy: Warszawa

    Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

    Przystanek: Ożarów Mazowiecki Starostwo

    Zapraszamy do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego Oferujemy możliwość pracy w dynamicznym środowisku oraz zdobycie praktycznych umiejętności, które będą przydatne w dalszej karierze zawodowej.

    Czego oczekujemy:

    • Motywacji do nauki i rozwoju zawodowego,
    • Chęci do pracy w zespole oraz zdolności komunikacyjnych,
    • Sprawności fizycznej.

    Twoje zadania:

    • Kompletowanie zamówień za pomocą skanera,
    • Pakowanie i zabezpieczanie asortymentu,
    • Przyjmowanie i kontrola dostaw towarów.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie UZ UOP
    • Wynagrodzenie 31,50-33,50 zł brutto/h + premie,
    • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym , ,
    • Pełne wdrożenie w zakres obowiązków przez doświadczonych pracowników,
    • Bezpłatny posiłek dla pracowników,
    • Przyjazne środowisko pracy,
    • Kartę Multisport Plus, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach.

    Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij swoją drogę zawodową już dziś