Senior IT Recruiter - Warsaw, Polska - Team Quest

    Team Quest
    Team Quest background
    B2B / Kontrakt
    Opis

    Zadania:

  • rekrutacja end-to-end na stanowiska IT
  • pojedyncze rekrutacje do innych branż (TSL, sprzedaż, finanse itp.)
  • Wymagania:

  • Masz minimum 4 lata doświadczenia w rekrutacjach IT
  • Skutecznie zamknęłaś/zamknąłeś min. kilkadziesiąt procesów rekrutacyjnych na różne pozycje
  • Dla biznesu jesteś partnerem/partnerką
  • Jesteś nastawiona/nastawiony na wynik
  • Bierzesz odpowiedzialność za cały proces rekrutacji od momentu popisania umowy przez KAM-a
  • Komunikujesz się w języku angielskim i polskim
  • PS. Praca stacjonarnie w Warszawie (okolice Pl. Zawiszy)

    Firma oferuje:

  • Naprawdę dobre zarobki (podstawa + prowizja + bonus kwartalny)
  • Tak ułożony proces, że możesz w 100% skupić się na rekrutacji
  • Narzędzia, których nie ma konkurencja (baza ok kandydatów, własne rozwiązania AI zintegrowane z ATS, własne wtyczki do LinkedIna itp.)
  • Pracę w różnorodnym, mocno wspierającym zespole
  • Umowę B2B (po 3 miesiącach płatne dni wolne)
  • Rozwój. Pod każdym względem.