Chorula

    Monter Układów Automatyki Przemysowej - Chorula, Polska - Heidelberg Materials

    Heidelberg Materials
    Heidelberg Materials Chorula, Polska

    5 godzin temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Główne zadania:

  • Wykonywanie czynności łączeniowych na stacjach i rozdzielniach elektrycznych;
  • Utrzymanie ruchu urządzeń elektrycznych i aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • Usuwanie awarii, wykonywanie napraw i remontów urządzeń elektrycznych i aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • Dokonywanie okresowych oględzin i przeglądów urządzeń elektrycznych i aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • Wykonywanie prac kontrolno-pomiarowych.
  • Nasze oczekiwania:

  • Znajomość zadań z zakresu Automatyki, Mechatroniki, Elektrotechniki;
  • Umiejętność odczytywania schematów elektrycznych, elektronicznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową;
  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej, elektroniki, elektrotechniki przemysłowej;
  • Umiejętność projektowania prostych układów sterowania;
  • Świadectwo Kwalifikacji Grupy 1 w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych bez ograniczeń wysokości napięcia;
  • Znajomość obsługi komputera (Microsoft Windows; Microsoft Office; Internet Explorer);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Komunikatywność, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, dyspozycyjność, chęć rozwijania swoich umiejętności, umiejętność pracy w zespole.
  • Co oferujemy?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej firmie;
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia;
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.