Kontroler jakości

    Kontroler Jakości - Piekary Śląskie, Polska - STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

    STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
    STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy Piekary Śląskie, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Opis stanowiska:

    Kontrola znakowania żywności w obszarze produkcyjnym,

    Kontrola jakościowa produktów i surowców,

    Zbieranie danych jakościowych w trakcie procesu produkcyjnego,

    Bieżące wypełnianie raportów jakościowych i wprowadzanie danych,

    Praca zmianowa na hali produkcyjnej.

    Wymagania:

    Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Kontrolera jakości,

    Skrupulatność, dokładność, asertywność,

    Gotowość do pracy zmianowej.

    Oferujemy:

    Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

    System kafeteryjny - do wyboru do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,

    Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

    Wysoki standard pracy,

    Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

    Bonus świąteczny i urodzinowy.

  • STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

    Kontroler Jakości

    STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy Piekary Śląskie, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Kontrolera jakości, · Skrupulatność, dokładność, asertywność, · Gotowość do pracy zmianowej. · Opis stanowiska:Kontrola znakowania żywności w obszarze produkcyjnym, · Kontrola jakościowa produktów i surowców, · Zbieranie ...