Asystent/ka ds. Legalizacji - Warsaw, Polska - EWL

    EWL
    EWL Warsaw, Polska

    1 tydzień temu

    Co roku ponad 170 milionów ludzi zmienia pracę i kraj zamieszkania. EWL jest w samym sercu tej zmiany, prowadząc kilkadziesiąt tysięcy rekrutacji w skali roku. Działamy w Polsce, Czechach, Rumunii, Niemczech, Holandii i na Litwie, planujemy kolejne ekspansje. Chcemy zrewolucjonizować międzynarodowy rynek pracy i robimy to naprawdę, stosując zaawansowane technologie oraz AI w naszej codziennej pracy. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, w której pracownik tymczasowy to Klient, wokół którego budujemy nasze usługi.

    TWOJE ZADANIA

    • Pomoc w przygotowywaniu dokumentów związanych z legalizacją pracy i pobytu cudzoziemców.
    • Wspieranie w przygotowywaniu dokumentów do ambasady.
    • Towarzyszenie cudzoziemcom w urzędach i wparcie podczas składania dokumentów.
    • Kontrola nad korespondencją - organizowanie i archiwizowanie dokumentów.
    • Wsparcie w tłumaczeniach (zarówno ustne, jak i pisemne).
    • Wsparcie zespołu legalizacji w codziennych zadaniach.

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Mile widziane doświadczenie w obszarze legalizacji pracy i pobytu obcokrajowców.
    • Biegła znajomość języka polskiego i rosyjskiego.
    • Dyspozycyjność do pracy w biurze (stacjonarnie) pięć dni w tygodniu na minimum 4 godziny.
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
    • Zaangażowanie i precyzja w wykonywaniu zadań.

    OFERUJEMY:

    • Umowa zlecenie.
    • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma kafeteryjna, ubezpieczenie na życie.
    • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji, a także zajęcia z językowa obcego.
    • Pracę z doświadczonymi ludźmi, którzy zarówno cenią Twoją wiedzę jak i mogą podzielić się swoją.

    Every year, over 170 million people change jobs and countries of residence. EWL is at the heart of this change, conducting tens of thousands of recruitments annually. We operate in Poland, the Czech Republic, Romania, Germany, the Netherlands, and Lithuania, with plans for further expansion. We aim to revolutionize the international job market, and we truly do so by employing advanced technologies and AI in our daily work. We are the only company in the market where temporary employees are treated as clients around whom we build our services.

    YOUR RESPONSIBILITIES

    • Assisting in the preparation of documents related to the legalization of work and residence for foreigners.
    • Supporting in preparing documents for embassies.
    • Accompanying foreigners to offices and providing support during document submissions.
    • Managing correspondence - organizing and archiving documents.
    • Assisting with translations (both oral and written).
    • Supporting the legalization team in daily tasks.

    OUR EXPECTATIONS:

    • Experience in the field of legalizing work and residence for foreigners is desirable.
    • Fluent knowledge of Polish and Russian languages.
    • Availability to work in the office (on-site) five days a week for a minimum of 4 hours.
    • Proficiency in English at level B1 is preferred.
    • Commitment and precision in task execution.

    WE OFFER:

    • Civil contract.
    • Benefits package: private medical care, sports card, cafeteria platform, life insurance.
    • Training budget enabling continuous improvement of qualifications and competence development, as well as foreign language classes.
    • Working with experienced individuals who value both your knowledge and can share theirs.

    Щороку понад 170 мільйонів людей змінюють роботу та країну проживання. EWL є у самому серці цієї зміни, проводячи десятки тисяч наборів протягом року. Ми працюємо в Польщі, Чехії, Румунії, Німеччині, Нідерландах та Литві, плануємо подальші розширення. Ми маємо на меті революціонізувати міжнародний ринок праці, і ми справді це робимо, застосовуючи передові технології та штучний інтелект у нашій щоденній роботі. Ми єдине підприємство на ринку, де тимчасовий працівник - це клієнт, навколо якого ми будуємо наші послуги.

    ВАШІ ОБОВ'ЯЗКИ

    • Допомога у підготовці документів, пов'язаних з легалізацією роботи та проживання іноземців.
    • Підтримка у підготовці документів до посольства.
    • Супровід іноземців до установ та надання підтримки під час подання документів.
    • Контроль над листуванням - організація та архівування документів.
    • Допомога з перекладами (устні та письмові).
    • Підтримка команди легалізації в щоденних завданнях.

    НАШІ ОЧІКУВАННЯ:

    • Бажане досвід у галузі легалізації роботи та проживання іноземців.
    • Володіння польською та російською мовами на високому рівні.
    • Доступність для роботи в офісі (на місці) п'ять днів на тиждень протягом мінімум 4 годин.
    • Бажане володіння англійською мовою на рівні B
    • Заангажованість та точність у виконанні завдань.

    МИ ПРОПОНУЄМО:

    • Договір з дорученням.
    • Пакет соціальних вигод: приватна медична допомога, спортивна картка, кафетерійна платформа, страхування життя.
    • Бюджет на навчання, що дозволяє постійно підвищувати кваліфікації та розвивати компетенції, а також заняття з іноземної мови.
    • Роботу з досвідченими людьми, які не тільки цінують вашу компетенцію, але й можуть поділитися своєю.