specjalista w dziale rozwoju i współpracy z architektami - Cedrowice-Parcela, Polska - TUBĄDZIN

    TUBĄDZIN
    TUBĄDZIN Cedrowice-Parcela, Polska

    1 dzień temu

    Opis

    Miejsce pracy:

    Cedrowice Parcela 11

    Opis stanowiska:

  • przygotowanie i tworzenie treści promocyjnych, w tym materiałów graficznych w ramach zadań działu
  • administracja i tworzenie baz danych
  • aktywny kontakt i współpraca ze społecznością architektów i projektantów
  • przygotowanie i wysyłka materiałów informacyjnych
  • organizacja i przygotowanie komunikacji promocyjnej w ramach realizowanych szkoleń, eventów, konferencji
  • współpraca i kontakt z firmami zewnętrznymi
  • budowanie kontaktów ze stowarzyszeniami architektonicznymi, uczelniami, instytucjami
  • dobór grafik i przygotowanie materiałów promocyjnych w ramach realizowanych projektów
  • udział w zadaniach projektowych i kreatywnych
  • komunikacja ze środowiskiem zewnętrznym dotycząca wydarzeń realizowanych w ramach projektów
  • współpraca i przygotowanie materiałów w ramach organizacji wydarzeń przez dział
  • kontakt z klientami
  • przygotowania i udział w szkoleniach, eventach, konferencjach
  • Wymagania, cechy i umiejętności:

  • wykształcenie wyższe
  • dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność
  • kreatywne myślenie
  • umiejętności w zakresie przygotowania grafik w: Corel, InDesign, Cad, Photoshop
  • umiejętność pracy pod presją czasową
  • sumienność
  • otwartość na nowe zadania
  • myślenie analityczne
  • zaangażowanie, systematyczność i wysoki poziom motywacji do realizacji celów
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • gotowość do podróży służbowych

  • pracę w prestiżowej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i kreatywnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji zadań (samochód służbowy, laptop, telefon, )
  • szerokie możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • praca na podstawie umowy o pracę
  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych szkoleniach
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym i korzystania z pakietu medycznego
  • bony okolicznościowe i paczki świąteczne dla dzieci
  • zniżki pracownicze na produkty firmy