Specjalista ds wsparcia technicznego - Tadeusza Szeligowskiego , Lublin, Lublin, Polska - Concentrix CVG International

    Concentrix CVG International
    Concentrix CVG International Tadeusza Szeligowskiego , Lublin, Lublin, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Obsługa połączeń przychodzących, maili oraz czatów
    • Obsługa klientów polskojęzycznych
    • Kontrola poprawności rozwiązania występujących usterek technicznych
    • Udzielanie wsparcia klientom w zakresie problemów technicznych
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń
    • Telefoniczne rozpoznawanie potrzeb klientów
    • Współpraca z innymi poziomami wsparcia technicznego i inżynierami serwisu
    • Zaangażowanie w wysoką jakość obsługi

    Nasze wymagania

    • Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym (min. C1)
    • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office
    • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
    • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta
    • Zainteresowanie nowymi technologiami
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
    • Zaangażowanie i motywacja do pracy – wtedy wiele uda nam się wypracować wspólnie

    To oferujemy

    • Dogodny dla Ciebie grafik godzin pracy - pracujemy w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty (w godzinach 08:00-20:00 od poniedziałku do piątku, 09:00-17:00 w soboty)
    • Szkolenie przygotowujące do pracy
    • Wiele wyzwań i ambitnych zadań
    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie
    • Benefity

    Benefity:

    • brak dress code'u
    • kawa / herbata
    • paczki świąteczne
    • program rekomendacji pracowników
    • kafeteria MyBenefit

  • Concentrix CVG International Tadeusza Szeligowskiego , Lublin, Lublin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Twój zakres obowiązków · Obsługa połączeń przychodzących, maili oraz czatów · Obsługa klientów polskojęzycznych · Kontrola poprawności rozwiązania występujących usterek technicznych · Udzielanie wsparcia klientom w zakresie problemów technicznych · Diagnozowanie i rozwiązywanie p ...