Kraków

    Koordynator Zespołu Pielęgniarskiego - Kraków, Polska - LUX MED

    LUX MED
    LUX MED background
    Praca w Grupie LUX MED Koordynator Zespołu Pielęgniarskiego - Kraków (Bonarka) Lokalizacja: Kraków

    Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Wadowickiej 6 w Krakowie. Zapraszamy do współpracy pielęgniarki i pielęgniarzy.

    My zadbamy o:

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce,
  • zatrudnienie na pełen wymiar etatu na podstawie umowy o pracę;
  • rynkowe wynagrodzenie,
  • możliwość uzyskania premii kwartalnej;
  • pracę w systemie zmianowym z możliwością dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych bezpłatnie lub poprzez uzyskania dofinansowania do kursów specjalistycznych i/lub kwalifikacyjnych;
  • kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego;
  • pracę w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami światowej praktyki pielęgniarskiej;
  • możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań z zakresu e-Zdrowia;
  • przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu,
  • Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej licencjackiego na kierunku pielęgniarstwo;
  • aktualnego prawa wykonywania zawodu;
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy w charakterze pielęgniarki/pielęgniarza​;
  • znajomości języka polskiego umożliwiającej swobodną komunikację;
  • optymistycznego nastawienia do życia i chęci pomagania innym;
  • rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i zaangażowania w realizację powierzonych zadań;
  • praktycznej umiejętności obsługi komputera i znajomości programów z pakietu MS Office;
  • dyspozycyjności aby podjąć współpracę w pełnym wymiarze czasu pracy.​
  • Twoje zadania:

  • koordynację pracy zespołu pielęgniarskiego;
  • sporządzanie i zarządzanie grafikiem czasu pracy;
  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami w firmie;
  • nadzór nad prowadzoną dokumentacją medyczną Pacjentów;
  • nadzór oraz kontrole nad sprawnością i gotowością sprzętu medycznego do pracy.
  • Poczuj komfort pracy z nami
  • Opieka
    medyczna
  • Ubezpieczenie
    szpitalne
  • Karta
    sportowa
  • Program
    wellbeingowy
  • Kursy języka
    angielskiego
  • Profesjonalne
    Szkolenia
  • Przejrzyste
    ścieżki rozwoju
    na życie
  • Pomoc
    prawna
  • Program
    poleceń