Łódź

    Starszy Technolog ds. Druku - Łódź, Polska - Human & Hunter Professional

    Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664) od lat zajmuje się doradztwem personalnym, które wspiera procesy rekrutacyjne. Z pełnym zaangażowaniem pozyskujemy pracowników o najwyższych kwalifikacjach, kompetencjach i umiejętnościach, dbając o uzupełnienie wakatów w strukturze organizacyjnej danego przedsiębiorcy.

    Obecnie dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się organizacji międzynarodowej z branży produkcji opakowań poszukujemy: Starszego Technologa ds. Druku

    Opis stanowiska:

    • Wprowadzanie nowych produktów oraz odpowiedzialność za sprawny przebieg od strony produkcyjnej procesu akceptacji nowych wzorów, wprowadzanie zmian technologicznych dotyczących istniejących produktów,
    • Ustalanie parametrów technologicznych dla optymalizacji jakości oraz efektywności produkowanych wyrobów,
    • Współpraca z innymi działami w zakresie analizy reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych,
    • Usprawnianie procesów i metod pracy oraz technologii i procesów produkcyjnych współpracując z innymi działami w firmie,
    • Optymalizacja przebiegu procesów technologicznych dla linii produkcyjnych - dobór maszyn, narzędzi, materiałów i metod technologicznych​,
    • Sporządzanie i nadzorowanie dokumentacji technologicznej,
    • Przygotowywanie analiz, planów akcji, raportów i sprawozdań,
    • Czynny udział w projektach ciągłego doskonalenia,
    • Monitorowanie nowości technicznych z zakresu technologii procesów poligraficznych oraz doradztwo o celowości ich zastosowania w produkcji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie z zakresu Zarządzania i inżynierii produkcji, papiernictwa i poligrafii, chemii przemysłowej, technologii chemicznej etc.,
    • Angielski na poziomie komunikatywnym (B2, średnio-zaawansowany),
    • Umiejętność korzystania z programu Excel (makra mile widziane),
    • Wiedza z zakresu metodologii Lean Management,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w tym wynagrodzenie zasadnicze, premia roczna,13 pensja, premia świąteczna,
    • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych (Karta Multisport, opieka medyczna Medicover, wczasy pod gruszą, bilety do teatru),
    • Codziennie świeże owoce,
    • Pracownicze Plany Emerytalne,
    • Miejsca parkingowe bezpośrednio przy fabryce,
    • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień.