Radom

    Deweloper OZE - Radom, Polska - Domino Polska sp. z o.o.

    Domino Polska sp. z o.o.

    Domino Polska Sp. z o. o., agencja rekrutacyjna, aktualnie dla swojego Klienta z branży energii odnawialnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    DEWELOPER ENERGII ODNAWIALNEJ

    Twoje zadania na stanowisku:

    • Negocjowanie dzierżaw gruntu i innych umów związanych z projektami wiatrowymi i
    słonecznymi

    • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych obszarów w Polsce, gdzie możliwa jest realizacja
    projektów inwestycyjnych w sektorze energetyki wiatrowej i/lub słonecznej

    • Uzyskanie dokumentów i materiałów niezbędnych do realizacji projektów
    inwestycyjnych od właściwych organów i instytucji,

    • Utrzymywanie bieżących kontaktów z właścicielami i użytkownikami wieczystymi
    nieruchomości, na których mają być realizowane inwestycje;

    • Utrzymywanie kontaktów z gminami w zakresie realizowanych projektów
    inwestycyjnych;

    • Zaangażowanie się w programy informacyjne i edukacyjne w sektorze energetyki
    wiatrowej i/lub słonecznej w społecznościach lokalnych.

    Oferujemy:

    • Projekty na terenie całej Polski

    • Możliwość rozwoju zawodowego

    • Możliwość pracy z domu

    • Elastyczne godziny pracy

    • Pakiet Luxmed

    • Karta Multisport

    Nasze oczekiwania:

    • Otwarty umysł i kreatywność
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość programu GIS – mile widziana
    • Zaangażowanie i chęć rozwoju
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Komunikatywność
    • Nastawienie na osiąganie celów