Praktyki / Staż w SeniorApp - Łódź, Polska - Fundacja SeniorApp

    Fundacja SeniorApp
    Fundacja SeniorApp Łódź, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Cześć

    Chcesz zdobywać doświadczenie, ale potrzebujesz większej elastyczności?
    Szukasz ciekawego miejsca do zdobycia pierwszego doświadczenia w swoim CV Dołącz do nas

    Pomoc na wyciągnięcie ręki.

    SeniorApp to aplikacja mobilna, stworzona dla wszystkich osób potrzebujących pomocy oraz ich rodzin, poszukujących wsparcia w opiece i sprawach życia codziennego.

    Stanowisko: Praktykantka/Praktykant lub Stażystka/Stażysta
    Okres: min 3 mc. - 12 mc.
    Grafik: Elastyczny
    Miejsce: Łódź

    Szukamy do zespołu:

    • studentów 2-5 roku lub absolwenci do 2 lat po studiach (mile widziani studenci studiów niestacjonarnych/zaocznych)
    • dyspozycyjność min. 20 godz./tygodniowo
    • studentów posiadających skierowanie na praktyki z uczelni
    • osób z głowami pełnych pomysłów
    • osób z poczuciem humoru
    • osób chętnych się uczyć

    to zapraszamy do naszego zespołu.

    Co będziesz robić w SeniorApp:

    • Zakres obowiązków sama/sam wybierasz do preferencji,
    • Po ukończonym procesie onboardingu, decydujesz w którym kierunku chcesz się rozwijać i budować swoje doświadczenie zawodowe.
    • Oferujemy możliwość poznania obszarów:
      • Obsługa Klienta,
      • Sprzedaż
      • Marketing,
      • Rozwój oferty produktów
      • UX/UI,
      • Grafika,
      • Rozwój produktu,
      • Zarządzanie projektami IT,
      • Testowanie aplikacji - QA,
      • Programowanie (front-end / back-end).

    SeniorApp zapewnia swoim współpracownikom:

    • Pracę w biurze w centrum Łodzi z dobrym połączeniem komunikacyjnym
    • Pracę w dni robocze w godzinach 8:00 - 17:00, według grafiku dostosowanego do Twoich potrzeb
    • Możliwość rozwoju zawodowego: pracujemy z najnowocześniejszymi technologiami i narzędziami
    • Elastyczną formę współpracy
    • Miłe towarzystwo i dobrą kawę oraz herbatę
    • Pełne wdrożenie od podstaw we wszystkie procesy w firmie
    • Dog friendly biuro