Warsaw

    Dyrektor Sprzedaży na Eksport - Warsaw, Polska - HireWise - Rekrutacja w Sprzedaży i Marketingu

    Naszym klientem jest dystrybutor elektroniki użytkowej m.in. beauty oraz medycznej. Oferuje swoim klientom urządzenia do domowej pielęgnacji twarzy i ciała, oprawione w niezwykły design. Sprzedaż prowadzona jest do sieci nowoczesnych na całym świecie.

    W związku z intensywnym rozwojem działu eksportowego poszukiwany jest doświadczony Dyrektor Sprzedaży. Jeśli potrafisz skutecznie budować procesy sprzedażowe oraz masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem eksportowym – APLIKUJ

    Zakres obowiązków:

    • Zbudowanie i zaimplementowanie strategii sprzedaży na rynki eksportowe, produktów związanych z elektroniką użytkową
    • Zarządzanie sprzedażą B2B na rynkach eksportowych
    • Zarządzanie, budowanie oraz rozwijanie podległego zespołu sprzedażowego
    • Skuteczne delegowanie oraz weryfikowanie wyznaczonych zadań
    • Współtworzenie procesów sprzedażowych
    • Stworzenie KPI oraz ich egzekucja
    • Udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi firmy
    • Tworzenie i wdrażanie narzędzi optymalizujących raportowanie

    Poszukiwane kompetencje:

    • Doświadczenie w budowani strategii sprzedaży na rynkach eksportowych dla produktów non-food w sektorze FMCG
    • Doświadczenie w sprzedaży zagranicznej
    • Umiejętność projektowania systemów motywacyjnych sprzyjających realizacji celów biznesowych
    • Doświadczenie w zarządzaniu oraz rozwijaniu zespołów sprzedażowych
    • Umiejętność tworzenia i wdrażania procesów sprzedażowych
    • Doświadczenie w docieraniu do sieci handlowych na rynkach eksportowych
    • Zarządzanie budżetem dla działu sprzedaży
    • Skuteczne tworzenie analiz oraz zestawień sprzedażowych
    • Język angielski – min. B2

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w branży beauty i/lub elektro

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznej oraz stale rozwijającej się strukturze z ciekawymi produktami
    • Umowę B2B lub umowę o pracę
    • 22 000 – netto na FV + VAT + system premiowy
    • Pracę hybrydową – w początkowym okresie praca 100% zdalna, następnie 2 dni pracy zdalnej, 3 dni pracy z biura
    • Pracę w trybie zadaniowym – od poniedziałku do piątku
    • Niezbędne narzędzia pracy m.in. telefon oraz laptop

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, weryfikacji językowej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną

  • Cargill Warsaw, Polska

    Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. · Opis Stanowiska · Handlowiec będzie odp ...

  • Staff Partners

    Samodzielny a Księgowy a

    16 godzin temu

    Staff Partners Ostrobramska, Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Dla jednego z naszych Klientów - biura rachunkowego działającego na Pradze Południe - poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko: · Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa · Miejsce pracy: Warszawa, Praga-Południe · Zakres obowiązków: · Dekretacja operacji z wyciągów b ...