Warsaw

    Specjalista ds. relacji z klientami włoskojęzycznymi - Warsaw, Polska - Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o.

    Znasz j. włoski? Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu, gdzie codziennie spotkasz kolegów i koleżanki z Francji, Hiszpanii czy Włoch i nawiązuj niepowtarzalne relacje z osobami z całego świata

    Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

    Tryb pracy: Stacjonarna

    Oferujemy:

    • Elastyczny grafik: Układaj dowolne zmiany między 9:00 a 20:00, także w weekendy
    • Kilkuskładnikowe wynagrodzenie: stawka podstawowa + bonusy, konkursy
    • Szerokie możliwości awansu zaledwie po kilku miesiącach pracy
    • Karta Multisport: Dbamy o Twoje zdrowie i aktywność fizyczną
    • Prosty proces rekrutacyjny abyś mógł jak najszybciej rozpocząć swoją przygodę z nami.
    • Świetny wybór dla studentów i osób bez doświadczenia: Szukamy osób komunikatywnych i chętnych do pracy z ludźmi Nie wymagamy doświadczenia, ponieważ oferujemy kompleksowe szkolenie. Studenci także świetnie się u nas odnajdą, ponieważ elastyczny grafik doskonale dopasowuje się do życia akademickiego.

    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

    • Znasz j. dobrze j. włoski
    • Znasz j. polski na poziomie min. B1/B2
    • Jesteś dyspozycyjny min. 110h w miesiącu

    To w zupełności nam wystarczy Nie wymagamy od Ciebie więcej, ponieważ zaplanowaliśmy dla Ciebie 2 tygodnie profesjonalnego szkolenia przed rozpoczęciem samodzielnej pracy.

    Twoje codzienne zadania:

    • Wsparcie klienta w dokonywaniu zmian w rezerwacji na stronie internetowej
    • Udzielanie informacji o bieżących promocjach i najkorzystniejszych ofertach
    • Dokumentowanie zgłoszeń klientów w systemie

    Brzmi ciekawie? Wyślij CV, nie możemy się doczekać, żeby Cię poznać

    Składając aplikację, prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL"
    Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".
    Biorąc udział w rekrutacji IRKL:
    Wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
    - Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
    - w każdej chwili możesz odwołać zgodę, a usuniemy Twoje dane (napisz do: )
    - Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
    - szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie
    Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

  • Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. Warsaw, Polska

    Znasz j. włoski na poziomie min. B2? Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu, gdzie codziennie spotkasz kolegów i koleżanki z Francji, Hiszpanii czy Włoch i nawiązuj niepowtarzalne relacje z osobami z całego świata · Stanowisko: Opiekun Klienta z j. włoskim · Lokalizacja: Wars ...

    Znasz j. włoski na poziomie min. B2? Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu, gdzie codziennie spotkasz kolegów i koleżanki z Francji, Hiszpanii czy Włoch i nawiązuj niepowtarzalne relacje z osobami z całego świata · Lokalizacja: Warszawa, Mokotów · Tryb pracy: Stacjonarna · O ...