Technolog w branży konstrukcji stalowych/ Wrocław - B8 Recruitment

    B8 Recruitment

    B8 Recruitment to agencja pracy, której celem jest szybkie osiąganie celów i ciągłe poszerzanie horyzontów. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej B8 Group.

    Działamy w sektorze produkcji, a nasza specjalizacja to konstrukcje stalowe.

    Poszukujemy Technologa/ Inżyniera procesu.

    Miejsce pracy: Wrocław.

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie wynosi od 8500 do 11000 zł brutto miesięcznie (zależnie od doświadczenia).
    • Oferujemy umowę o pracę oraz zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.
    • Praca odbywa się w 1 zmianę w godzinach od 8:00 do 16:00.
    • Dodatkowo zapewniamy prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie na życie.
    • Pracownicy mają również możliwość uczestnictwa w szkoleniach w celu rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

    Zadania

    • Przygotowanie dokumentacji technologicznej obejmuje wykonanie rysunków i zleceń produkcyjnych rozdzielonych na poszczególne gniazda produkcyjne.
    • Opracowanie dokumentacji zgodnie z wymaganiami klienta.
    • Opracowywanie oraz doskonalenie istniejących procesów technologicznych i produktów.
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

    Oczekujemy

    • Doświadczenie na stanowisku Technologa/ Inżyniera procesu (praca na samodzielnym stanowisku).
    • Znajomość konstrukcji stalowych (lub ich podstaw).
    • Znajomość rysunku technicznego.
    • Znajomość oprogramowania Autodesk Inventor, Solid Works lub AutoCAD.
    • Minimalna podstawowa wiedza dotycząca procesu spawania.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym dobrą komunikację.
    • Wyższe techniczne.

    Zapraszamy również osoby zza granicy, warunek – komunikatywny polski oraz dobra umiejętność czytania i pisania po polsku.

    Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość ""Inżynier na telefon , lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

    Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915