Spedytor międzynarodowy - Kraków, Polska - Emblue Sp. z.o.o

    Emblue Sp. z.o.o
    Emblue Sp. z.o.o Kraków, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Transport / Logistyka

    Firma transportowa EMBLUE Sp. z o.o. poszukuje zmotywowanych i ambitnych kandydatów na stanowisko spedytora międzynarodowego.

    Nasza kadra to młodzi i ambitni ludzie. Oferujemy najwyższej jakości usługi transportowe i spedycyjne na terenie Polski i Europy. Nie szukamy ludzi na kilka miesięcy, lecz na lata

    Zakres obowiązków:

    • Organizowanie i planowanie transportu towarowego
    • Dynamiczne pozyskiwanie i rozwijanie portfela Klientów - będziesz odpowiedzialny/a za utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem poprzez kontakt telefoniczny i e-mailowy (klienci zagraniczni)
    • Aktywną sprzedaż ładunków
    • Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu
    • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych i ich terminowość,
    • Nadzór nad procesem planowania usług transportowych
    • Budowanie długotrwałych relacji z przewoźnikami
    • Dbanie o bardzo dobre relacje z klientami

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w branży TSL nie jest wymagane – wszystkiego Cię nauczymy.
    • Wykształcenie min. średnie
    • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Swobodne poruszanie się na giełdach transportowych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

    Oferujemy:

    • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
    • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę lub B2b
    • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Przyjazną atmosferę opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku
    • Swobodę decyzyjności w kwestii podejmowanych rozwiązań