Siedlce

    Robotnik wykwalifikowany Dział Logistyki ​ - Siedlce, Polska - Polimex Mostostal S.A.

    Polimex Mostostal S.A.

    Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Robotnik wykwalifikowany Dział Logistyki ​​

    Twój zakres obowiązków:

    • praca na magazynie,
    • załadunki i rozładunki samochodów,
    • transport międzymagazynowy.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie zawodowe,
    • kurs na obsługę suwnic mile widziany,
    • kurs na wózki widłowe mile widziany.

    To oferujemy:

    • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń
      i uprawnień,
    • pakiet benefitów karta sportowa, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

    Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal składa się ze spółek prawa handlowego zależnych i stowarzyszonych o profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym w sektorze energetycznym, nafta, chemia i gaz, budownictwo przemysłowe i produkcja.

    W skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal wchodzi spółka Polimex Mostostal S.A. jako podmiot dominujący oraz spółki Polimex Energetyka Sp. z o.o., Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o., Polimex Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Polimex Operator Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Polimex-Mostostal ZUT Sp. z o.o., Energomontaż-Północ Bełchatów S.A., Stalfa Sp. z o.o., Polimex Infrastruktura Sp. z o.o., Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Instal-Lublin S.A

    Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.

    Wykorzystując w pełni zasoby Spółek, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Grupa Kapitałowa realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i za granicą.

    CV zawierające klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Terespolska 12, Siedlce, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego" prosimy przesyłać na adres e-mail: z dopiskiem: "Robotnik wykwalifikowany" lub wypełnić kwestionariusz dla kandydata do pracy zamieszczony na stronie internetowej , w zakładce "Oferty pracy".

  • Zentis Polska Sp. z o.o. Żelków-Kolonia, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Zentis Polska jest producentem komponentów owocowych i warzywnych dla przemysłu mleczarskiego oraz piekarnictwa. Z sukcesem działa na ryku polskim, dostarcza również swoje wyroby do klientów w 28 krajach Europy, Azji, Afryki, USA. · Zentis zapewnia swoim Klientom: innowacyjność, ...