Warsaw

    Specjalista ds. Telemarketingu - Warsaw, Polska - SOONLY FINANCE

    SOONLY FINANCE
    SOONLY FINANCE Warsaw, Polska

    1 dzień temu

    Specjalista ds. Telemarketingu w firmie SOONLY FINANCE | softgarden

    View job here

    Specjalista ds. Telemarketingu

    • Pełny etat
    • Żwirki i Wigury 16C, Warszawa, Polska
    • Hybrid
    • Bez doświadczenia zawodowego

    Twój zakres obowiązków
    Aktywna sprzedaż produktów finansowych – głównie pożyczek;

    Rzetelne i dokładne uzupełnianie oraz weryfikowanie danych w systemach;

    Kreatywne podejście do sprzedaży i obsługi Klienta;

    Zapewnienie najwyższej jakości obsługi, zgodnie z przyjętymi standardami.

    Nasze wymagania
    Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania relacji z Klientami;

    Biegła obsługi komputera;

    Umiejętność pracy w zespole;

    Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

    To oferujemy
    Niezłe wynagrodzenie i dodatkową motywującą premię;

    Zgrany, sympatyczny zespół;

    Ciekawe benefity i niespodzianki, które umilą Ci życie;

    Realne możliwości awansu;

    Elastyczny grafik;

    Świetnych Team Leaderów i Managerów;

    Środowisko wspierające rozwój, różnorodność i osiąganie sukcesów;

    Pracę w angażującym środowisku z certyfikacją Great Place to Work 2019, dwukrotnym odznaczeniem Najlepszy Pracodawca i dwukrotnym tytułem Inwestor w Kapitał Ludzki

    Aplikuj online Udostępnij tę ofertę pracy Stopka | Polityka prywatności Powered by softgarden

  • Michelin Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    SPECJALISTA ds. · SPRZEDAŻY DOŁĄCZ DO MICHELIN ROZWIJAJ Z NAMI SWOJĄ KARIERĘ. · Lokalizacja: Warszawa, Biuro Handlowe Michelin Dlaczego warto z Nami pracować? Gwarantujemy stabilność Umożliwiamy rozwój zawodowy Oferujemy profesjonalne szkolenia umożliwiające stałe podnoszenie kom ...

  • MICHELIN

    SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY

    1 tydzień temu

    MICHELIN Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY · DOŁĄCZ DO MICHELIN · ROZWIJAJ Z NAMI SWOJĄ KARIERĘ . · Lokalizacja: Warszawa, Biuro Handlowe Michelin · Dlaczego warto z Nami pracować? · Gwarantujemy stabilność · Umożliwiamy rozwój zawodowy · Oferujemy profesjonalne szkolenia umożliwiające stałe ...