Pracownik Produkcji - Gdańsk, Polska - EWL SA

    EWL SA
    EWL SA Gdańsk, Polska

    2 tygodnie temu

    W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr

    Dla naszego Klienta z przemysłu samochodowego szukamy kandydatów na stanowisko:

    Pracownik produkcji

    Lokalizacja: Gdańsk Kokoszki

    Zakres obowiązków:

    Proste czynności montażowe i produkcyjne;

    Kontrola jakości półproduktów i gotowych wyrobów;

    Kontrola przyjętych materiałów i surowców;

    Wkręcanie elementów;

    Ręczna obróbka materiałów;

    Oczekujemy:

    Dyspozycyjności do pracy trzyzmianowej;

    Zdolności manualnych;

    Wytrwałości i chęci do pracy;

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie;

    Kompleksowe wdrożenie do nowej pracy;

    Atrakcyjny system premiowy;

    Darmowe napoje;

    - Wolne weekendy.