Inżynier testów automatycznych - Poligonowa , Warszawa, Polska - PIT-RADWAR S.A.

    PIT-RADWAR S.A.
    PIT-RADWAR S.A. Poligonowa , Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Osoba na stanowisku inżyniera testów automatycznych zajmuje się projektowaniem, implementowaniem i utrzymywaniem narzędzi i metod automatycznego testowania urządzeń identyfikacji "swój-obcy" (IFF) wytwarzanych w Firmie oraz integracją narzędzi testujących z systemami automatyzującymi cykl wytwórczy (Continuous Integration).

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie, tworzenie i utrzymanie testów urządzeń identyfikacji i ich oprogramowania,
    • projektowanie, tworzenie oraz rozwijanie systemów do automatycznego testowania oraz stanowisk testowych,
    • udział w rozwijaniu i utrzymaniu systemów automatyzujących cykl wytwórczy oprogramowania i sprzętu (Continuous Integration/Continuous Delivery),
    • tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej dla opracowywanych rozwiązań,
    • uruchamianie, wdrażanie i integracja realizowanych systemów.

    Oczekujemy:

    • wiedza i doświadczenie w zakresie testowania oprogramowania,
    • znajomość narzędzi wspomagających proces testowania (np. pytest, Robot Framework),
    • umiejętność programowania w języku Python,
    • umiejętność dokumentowania stworzonych rozwiązań,
    • znajomość metod i narzędzi kontroli wersji (git),
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie i analizowanie dokumentacji,
    • inicjatywa i gotowość do poszerzania zakresu swojej wiedzy technicznej,
    • cechy osobowości pozwalające na efektywną pracę w zespole projektowym,
    • sumienność i dbałość o dotrzymywanie uzgodnionych terminów.

    Mile widziane:

    • znajomość standardów testowania ISTQB,
    • znajomość systemów wspierających wytwarzanie oprogramowania (np. Jenkins, Docker),
    • znajomość procesów ciągłej integracji oraz ciągłego dostarczania (CI/CD),
    • znajomość języka C/C++,
    • umiejętność programowania dla systemu Linux.

    Oferujemy:

    • ciekawą, odpowiedzialną, ambitną oraz stabilną pracę,
    • stały rozwój kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy dzięki działaniu w zespole profesjonalistów oraz rozbudowanemu systemowi szkoleń,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
    • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do karty Multisport, Medicover Sport, dostęp do internetowej poradni psychologicznej, atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych),
    • dostęp do najnowocześniejszej technologii,
    • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich,
    • możliwość realizacji prac doktorskich z zakresu tematyki badawczej firmy,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się czołowej firmie badawczo-rozwojowej branży zbrojeniowej w Polsce.