Kraków

    Pracownik Ochrony w obiekcie biurowym - Kraków, Polska - Securitas Polska

    Securitas Polska
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Opis oferty pracy

    Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Pracownik Ochrony w obiekcie biurowym

    Miejsce pracy: Kraków, Podgórze.

    Twoje przyszłe zadania:

    • monitorowanie i kontrola dostępu w budynku w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników, gości i innych osób odwiedzających biurowiec,
    • wykrywanie i szybkie reagowanie na wszelkie potencjalne zagrożenia lub podejrzane zachowania,
    • patrolowanie biurowca - praca wewnątrz budynku,
    • udzielanie wsparcia w sytuacjach awaryjnych (np. ewakuacje).

    Ze swojej strony oferujemy:

    • ciekawą i odpowiedzialną pracę na umowę zlecenie
    • pensję wypłacaną zawsze do 10-tego dnia każdego miesiąca, bez opóźnień, żebyś mógł/mogła planować swoje finanse
    • możliwość współpracy z doświadczonymi profesjonalistami w dziedzinie ochrony, którzy pomogą Ci w rozwoju zawodowym,
    • przyjazną atmosferę, w której Twoje zdanie jest cenne i szanowane,
    • pracę w nowoczesnym biurowcu, w komfortowych warunkach.
    Kwalifikacje

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • komunikatywności i umiejętności pracy z ludźmi - jako osoba reprezentująca naszą firmę musisz wykazywać się przyjaznym nastawieniem,
    • gotowości do pracy w systemie zmianowym (dzień/noc)
    • zaangażowania i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków
    • umiejętności obsługi komputera

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy w branży ochrony.
    Dodatkowe informacje

    Zainteresowane osoby prosimy przesłanie CV.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Kliknięcie przycisku "Aplikuj" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem:

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Securitas Polska Kraków, Polska W niepełnym wymiarze godzin

    Opis oferty pracy · Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: · PRACOWNIK OCHRONY W OBIEKCIE BIUROWYM · Miejsce pracy: KRAKÓW · Twoje przyszłe zadania: · ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem, · monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego o ...