Automatyk - OT SCADA Designer - ul. Pod Młynem , Katowice, Polska - Rednt S.A.

    Rednt S.A.
    Rednt S.A. ul. Pod Młynem , Katowice, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 3 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Inżynieria / Architektura
    Opis

    Stanowisko pracy: Automatyk - OT/SCADA Designer

    Miejsce pracy: Katowice

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B

    Tryb pracy: 4/1 lokalnie/zdalnie

    Zakres obowiązków:

    Projektowanie i rozwój systemów wizualizacji w oparciu o platformy SCADA

    Programowanie sterowników PLC

    Tworzenie oprogramowania do systemów sterowania i automatyki przemysłowej

    Prowadzenie utrzymania i wdrożeń systemów u klientów przemysłowych (w większości w trybie dostępu zdalnego)

    Wyjazdy służbowe: poniżej 15% czasu pracy

    Wymagania:

    Umiejętność projektowania z wykorzystaniem systemów SCADA (preferowane systemy: Asix, iFix, Wonderware, dodatkowo: Zenon, WinCC, Ignition, GENESIS64)

    Znajomość sterowników PLC (SIMATIC, GE, WAGO mile widziane Allen-Bradley)

    Wykształcenie wyższe techniczne

    Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji

    Prawo jazdy kategorii B

    Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

    Dyspozycyjność, terminowość

    Mile widziane:

    Doświadczenie z systemami DCS (PCS7)

    Umiejętność programowania w C# i SQL