Świdwin

    Inżynier Budowy – branża drogowa - Świdwin, Polska - PORR S.A.

    PORR S.A.
    PORR S.A. Świdwin, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Inżynieria / Architektura

    BBGS Sp. z o.o. należy do grupy PORR S.A., świadczy kompleksowe usługi związane z budową i eksploatacją budynków dla agencji rządowych oraz organizacji państwowych i międzynarodowych, w szczególności wojsk Stanów Zjednoczonych. Działalność firmy obejmuje doradztwo w zakresie planowania i realizacji projektów budownictwa kubaturowego

    i przemysłowego, a także facility management i zarządzanie energią na nieruchomości i jej obiektach.

    Twój zakres obowiązków

    • Planowanie i kontrola prac budowlano-montażowych
    • Nadzór nad jakością i terminowością prac
    • Opracowywanie logistyki prac budowlanych, zamawianie towarów
    • Rozliczanie budżetu powierzonego odcinka prac
    • Bieżąca współpraca z innymi działami

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Znajomość technicznych aspektów budowy
    • Umiejętność podejmowania decyzji
    • Prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    • Doświadczenie na stanowisku Inżynier Budowy w branży drogowej
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

    To oferujemy

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
    • Miejsce pracy: Świdwin