Mobilny Serwisant maszyn rolniczych - Września, Polska - FallWork

    FallWork
    FallWork Września, Polska

    1 tydzień temu

    FallWork background
    Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko: Mobilny Serwisant maszyn rolniczych (mechanika/automatyka /elektryka)
    Miejsce pracy: Środa Wielkopolska
    Stawka: 8-14 tys. brutto
    Charakter pracy: mobilny Praca docelowo ma być na obszarze do 300 km od siedziby firmy. Praca w
    80% jest na terenie kraju. Jeśli firma realizuje zlecenie poza granicami kraju odpowiednio wypłacane
    są świadczenia z tytułu podróży służbowej a także wypłacane są stosowne diety.

    Obowiązki:

    • Instalacja nowych maszyn oraz kompletnych linii technologicznych

    • Wykonywanie przeglądów technicznych, serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych

    • Diagnozowanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

    • Wymiana zużytych części

    • Testowanie i sprawdzanie działania maszyn po naprawach

    • Dokumentowanie przeprowadzanych napraw i czynności serwisowych

    • Doradztwo techniczne dla klientów w zakresie użytkowania i konserwacji maszyn

    • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników maszyn w zakresie ich obsługi

    • Dbanie o relacje z klientami

    Wymagania:

    • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki

    • Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek w maszynach przemysłowych

    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

    • Zdolności manualne w obszarze naprawy i konserwacji maszyn

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

    • Gotowość do pracy mobilnej

    • Prawo jazdy. Kat. B

    • Komunikatywność

    • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

    • SEP do 1kV

    • Znajomość programów dedykowanych do obsługi komputerów elektrycznych np. Mitshbushi
    bądź pokrewne (mile widziane)

    • Mile widziana znajomość maszyn takich jak Bobcat, Kuhn (maszyny transportujące, ważące,
    szczotkarki, napełniarki, przenośniki, stoły selekcyjne, wagi, sortowniki, obsypniki, bunkry
    etc.)
    • Znajomość sterowników PLC
    Oferujemy:

    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (wysoka podstawa+ premia 10% od podstawowego
    wynagrodzenia)

    • Samochód służbowy do użytku prywatnego (VW Caddy)

    • Praca w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji (na rynku od 2001r.)

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Telefon służbowy do użytku prywatnego
    Proces rekrutacyjny: docelowo składa się z rozmowy wstępnej, spotkania oraz testu umiejętności
    praktycznych.
    Nadgodziny: płatne w wymiarze 150% godzinowej stawki (nie ma ograniczeń w robieniu nadgodzin)

    Aplikacje proszę kierować za pośrednictwem serwisu bądź na adres mailowy lub za pośrednictwem portalu

    Ważne W związku, że weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych,
    konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu
    rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz oraz
    zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony
    osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
    uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
    Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem
    serwisu.

    Nr Cert. AP nr 6231