Data Engineer - Warsaw, Polska - IT Performance

    IT Performance

    Jesteśmy firmą branży IT, specjalizującą się w zaawansowanych outsourcingu rozwiązań technologicznych. Poszukujemy osoby na stanowisko Data Engineer. Praca jest dedykowana dla międzynarodowej firmy farmaceutycznej. Projekt dotyczy m.in migracii GODW do Snowflake.

    Obowiązki

    • Dostosowanie reguł biznesowych do kontekstu biznesowego, szczególnie w przypadku danych finansowych z SAP Hana i Veeva Vault Clinical
    • Wspieranie zespołu ds. dashboardów w przyjęciu/przekształceniu istniejącego produktu dashboardów z perspektywy ETL
    • Pomoc w dostosowaniu zespołu programistów, koordynując migrację GODW
    • Współpraca z zespołem PDIL, aby zapewnić spełnienie wymagań produktu danych

    Wymagania

    • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość Talend, DBT, SQL, Snowflake
    • Bardzo dobra znajomość j.ang (min B2/C1)
    • Znajomość obszaru domenowego (farmacja/technologie medyczne/healthcare)
    • Mile widziana znajomość Informatica Power Center

    Oferujemy

    • Współpraca w oparciu o kontrakt B2B
    • 100% pracy zdalnej
    • Stawka pln/h + VAT