Kierowca CE autotransport, plandeka, chłodnia, tandem, cysterna, solówka- różne systemy - Polska - FahrerKonzept GmbH

    FahrerKonzept GmbH
    FahrerKonzept GmbH Polska

    2 tygodnie temu

    Kierowca C+E autotransport, plandeka, chłodnia, tandem, cysterna, solówka- różne systemy

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie pojazdów o kategorii C+E, takich jak autotransport Berlin; plandeka Brühl, chłodnia Borgholzhausen, tandem Göttingen, cysterna spozywcza (mleko) z zakwaterowaniem Bocholt lub BDF z osia skretna Brühl, solówka za zakwaterowaniem.
    • Zapewnienie bezpiecznego i terminowego transportu towarów zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów.
    • Przestrzeganie przepisów drogowych oraz zasad bezpieczeństwa podczas jazdy.
    • Sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przed rozpoczęciem trasy oraz regularne kontrolowanie parametrów technicznych w trakcie podróży.
    • Zgłaszanie ewentualnych usterek i konieczności naprawy pojazdu.
    • Pobieranie i dostarczanie towarów zgodnie z harmonogramem przewozów.
    • Dokonywanie załadunku i rozładunku towarów, dbanie o ich prawidłowe zabezpieczenie podczas transportu.
    • Zapełnianie dokumentacji dotyczącej przewożonych towarów, w tym sporządzanie listów przewozowych, wydruków, itp.
    • Kontrolowanie ładunków pod względem ich ilości, jakości i zgodności z zamówieniem.
    • Współpraca z klientami podczas załadunku i rozładunku towarów oraz podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.
    • Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa w przypadku transportu żywności lub innych towarów wymagających specjalnych warunków przechowywania.
    • Właściwe korzystanie z systemów nawigacyjnych i komunikacyjnych w pojazdach.
    • Zachowanie czystości i porządku wewnątrz pojazdu.
    • Podnoszenie i załadunek ciężkich przedmiotów przy użyciu odpowiednich urządzeń i technik.
    • Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy i odpoczynku kierowcy.
    • Zapewnienie odpowiedniego serwisu dla pojazdu, takiego jak tankowanie, wymiana oleju, wymiana opon, itp.
    • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego zgodnie z potrzebami firmy.

    Nasze wymagania

    • prawo jazdy kategorii C+E lub C z ważnym kodem 95
    • karta kierowcy,
    • doswiadczenie
    • znajomosc niemieckiego lub angielskiego

    To oferujemy

    • systemy pracy do wyboru : 2/2, 2/1, 3/1 i inne
    • umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą (zgodną z niemieckimi standardami),
    • niemiecki system opieki zdrowotnej, socjalnej i emerytalnej,
    • po okresie próbnym: dodatek urlopowy i premię świąteczną,
    • stałe trasy oraz punkty startowe,
    • premię za polecenie kierowcy do pracy
    • Zarobki uzależnione od systemu oraz rodzaju pracy :
    • system 2/ € netto
    • system 3/ € netto
    • bez systemu € netto

    Liderzy zespołów są do Twojej dyspozycji dając wsparcie na każdym etapie pracy. Czekają na Ciebie mili i pomocni koledzy, nowoczesna flota.

    Dopasujemy ofertę specjalnie do Twoich potrzeb: możliwość wyboru rodzaju i systemu pracy. Oferujemy atrakcyjne płace i dodatkowe świadczenia finansowe.