Operator Maszyn
Baranowo

    Operator maszyn - Baranowo, Polska - ASISTWORK SP. Z O.O.

    ASISTWORK SP. Z O.O.
    ASISTWORK SP. Z O.O. Baranowo, Polska

    2 dni temu

    ASISTWORK Sp. z o.o. background

    ASISTWORK Sp. z o. o. jest działającą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

    Obecnie​ do znanej firmy zajmującej się produkcją artykułów biurowych oraz szkolnych poszukujemy​ pracownika na stanowisko: operator maszyn.

    Jakie będą Twoje obowiązki ?

    obsługa maszyn do produkcji wyrobów z papieru i kontrola procesów poligraficznych

    przezbrajanie i regulacja maszyn produkcyjnych

    utrzymywanie dobrego stanu technicznego maszyn i bieżące naprawy

    kontrolowanie jakości druku

    nadzorowanie procesu i dbanie o jego prawidłowy przebieg

    prowadzenie raportów produkcyjnych i kontrolnych

    Czego wymagamy ?

    wykształcenia minimum zawodowego lub/i średniego technicznego lub/i mechanicznego

    doświadczenia na podobnym stanowisku oraz w obsłudze maszyn do produkcji artykułów papierowych lub w firmach o profilu drukarskim - będzie dodatkowym atutem

    umiejętności pracy w zespole

    odpowiedzialności za przestrzeganie procedur produkcyjnych, jakościowych i bezpieczeństwa pracy

    dokładności i rzetelności podczas wykonywania swoich obowiązków

    gotowości do pracy w systemie zmianowym

    otwartości na naukę i chęć szkolenia

    Co mamy do zaoferowania ?

    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

    po sprawdzeniu się możliwość umowy bezpośrednio przez pracodawcę

    wynagrodzenie miesięczne 5500 zł brutto

    pracę w systemie 3-zmianowym (6:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-6:30)

    wolne weekendy

    pełne wdrożenie stanowiskowe

    ubezpieczenie na życie PZU

    możliwość wewnętrznych szkoleń

    wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie z przełożonym bezpośrednio w firmie

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork sp. z o. o., ("ADO"), adres: ul. Żmigrodzka 244, Wrocław.Może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem email: Podane przez Panią/Pana dane osobowe przez nas przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego dotyczącego stanowiska na które Pan/Pani aplikuje (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pani/Pana dane mogą być także przetwarzane w związku z innymi rekrutacjami prowadzonymi przez ADO, pod warunkiem, że wyrazi Pani/Pan na to zgodę.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Ustawy z 26 czerwca
    1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 poz jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie danych w szerszym, nieokreślonym przepisami prawa, zakresie jest dobrowolne.Pozostałe podane przez Panią/Pana dane przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podanie danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa zostanie potraktowane przez ADO jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO oraz art. 9 ust.2 lit. a RODO (w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii).W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  • Gi Group

    Operator maszyn

    3 dni temu

    Gi Group Borkowo, Polska

    Dla naszego Klienta z branży poligraficznej poszukujemy osób na stanowisko: Operatora maszyn · Miejsce wykonywania pracy: Kowale k.Gdańska · Operator maszyn Numer referencyjny: 12867 · Miejsce pracy: Borkowo · Zadania: · produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją produktową · ...

  • IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o. Bronisze, Polska

    Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie na ...

  • Randstad Polska

    pracownik produkcji

    2 dni temu

    Randstad Polska Łaz, Polska

    Szukasz lekkiej pracy na produkcji? · Jesteś kandydatem z doświadczeniem w pracy produkcyjnej i chcącym się rozwijać? · Dojazd do Łaz w kierunku Mirostowic Górnych nie stanowi problemu? · Zaaplikuj już dziś · oferujemy · umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki, płatne urlo ...