Warsaw

    asystent/ka w dziale administracji pilotów - Warsaw, Polska - Grupa Absolvent

    Grupa Absolvent
    Opis

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    » Bieżące wsparcie Działu Administracji Personelu Lotniczego
    » Nadzór nad aktualnością dokumentacji Personelu Lotniczego i dokumentacji szkoleniowej
    » Pomoc przy organizacji szkoleń oraz rekrutacji wewnętrznych Personelu Lotniczego
    » Współpraca z wykładowcami i poddostawcami szkoleń dla Personelu Lotniczego
    » Wsparcie i pomoc dla Personelu Lotniczego w rozwiązywaniu codziennych spraw

    NASZE WYMAGANIA

    » Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację
    » Wysokie umiejętności organizacyjne, pozwalające na efektywną pracę nad wieloma tematami na raz
    » Szybkość i dokładność w działaniu
    » Pozytywne nastawienie do pracy i chęć pomocy innym

    OFERUJEMY
    » Umowę o pracę
    » Opiekę medyczna, ubezpieczenie na życie
    » Kartę Multisport
    » Bilety lotnicze dla Pracowników i ich rodzin
    » Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach

  • Służba Cywilna

    Główny specjalista

    3 tygodnie temu

    Służba Cywilna Warszawa, Polska

    Urząd Lotnictwa Cywilnego w Warszawie · Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: · Główny specjalista do spraw ds. operacji SBSP w kategorii szczególnej · w Inspektoracie ds. Kontroli i Nadzoru nad Operacjami SBSP w Departamencie Bezzałogowych Statkó ...

    Starszy specjalista

    Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie · Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: · Starszy specjalista do spraw promocji i innowacyjności w turystyce · w Wydziale Programowania i Innowacyjności w Turystyce w Departamencie Turystyki · Starszy sp ...